دانلود کتاب فالنامه موفقیت


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فالنامه موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فالنامه موفقیت

الهه خسروی مشیزی در کتاب فالنامه موفقیت،تلاش می‌کند تا در زندگی کسانی که در اوج تاریکی و افسردگی به سر می‌برند، تغییراتی مثبت ایجاد کرده و مسیر درست را به آن‌ها نشان دهد.

یقیناً شما نیز در زندگی‌تان کسانی را دیده‌اید که شخصیت‌های ضعیفی دارند، افسرده‌اند و مدام در ناامیدی و غم به سر می‌برند. آدم‌هایی که واقعاً قلب مهربونی دارند، اما هیچ‌وقت نمی‌توانند حقشان را از زندگی بگیرند و به رؤیاهایشان دست یابند یا انسان‌هایی که هیچ هدفی ندارند، هنوز نمی‌دانند باید چه کار کنند و به کجا برسند، در نتیجه در زندگی احساس پوچی می‌کنند و به دنبالش افسرده‌تر می‌شوند.

بعضی آدم‌ها واقعاً در اوج تاریکی زندگی به سر می‌برند و منتظر نوری هستند که زندگی‌شان را نجات دهد. بسیاری از جوان‌ها هستند که از فرصت‌هایشان استفاده نمی‌کنند و وقتشان را با مشروبات الکلی و سیگار پر می‌کنند و با این اعتیادها آسیب بسیاری به خود، خانواده و زندگی‌شان می‌زنند.

زندگی باید با آموزش و مهارت همراه باشد؛ این آموزش است که معجزه خلق می‌کند و تفاوت‌ها را مشخص می‌کند. کتاب فالنامه موفقیت نقطه عطفی در زندگی شماست که با مطالعه‌ی آن گام‌های نخستین خود را به سوی موفقیت‌ خواهید برداشت.

در بخشی از کتاب فالنامه موفقیت می‌خوانیم:

جسارت متفاوت بودن را داشته باش، جسارت متمایز بودن را داشته باش. بیشتر مردم دنبال تقلید کورکورانه از یکدیگر هستند و تقریباً همه شبیه هم زندگی می‌کنند و زندگی معمولی و عادی دارند.

انسان‌ها معمولاً میانگین پنج نفر اطراف خود هستند. پس برای یک زندگی متفاوت و عالی باید جسارت تغییر و تمایز را داشته باشی. جرأت کن و تغییر کن جرأت کن و متمایز باش...

همه چیز از یک تصمیم آغاز می‌شود. یک تصمیم در ذهن شروع بزرگ‌ترین امپراطوری‌هاست. بزرگ‌ترین برج‌ها هم ابتدا از یک نقشه شروع شده‌اند. پربیننده‌ترین فیلم‌ها هم ابتدا از یک فیلم‌نامه شروع شده‌اند. پس بدان که تمام آینده باشکوه تو نیز فقط نیازمند یک تصمیم است. فقط تصمیم بگیر، همین لحظه، همین الآن تصمیم بگیر و شروع کن. یک بار برای همیشه تصمیم بگیر که زندگی‌ات را متحول کنی و این کار را بکن چرا که تغییر دردناک است، اما نتایج باشکوهی را برای زندگی‌ات خلق می‌کند و بدان که سختی‌ها برای همیشه نمی‌ماند. گاهی یک تصمیم تمام آینده‌ات را می‌سازد و یک تصمیم تمام زندگی‌ات را نابود می‌کند پس بدان که همه چیز با یک تصمیم شروع می‌شود.

خداوند آنگاه که از روح خود در تو دمید، تو را اشرف مخلوقات نامید. تو را خلیفه و جانشین خود در زمین قرار داد، تو اشرف مخلوقات خدا هستی پس باید بهترین خودت شوی.

بسیاری از مردم زندگی عادی و معمولی خود را پیش می‌گیرند و سعی می‌کنند از دایره و محدوده امن خود خارج نشوند. آن‌ها تمام عمر با روزمرگی و زندگی متوسط زندگی می‌کنند و هرگز فکر نمی‌کنند که چگونه می‌توان به پله‌های بالاتر هم صعود کرد.

 ۱۳۰ صفحه، ۶۳۵ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-7233-11-7 

چاپ ۱۳۹۹: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
1. شکرگزاری
2. زندگی یک قاب از اندیشه است قاب‌هایت را پر از لبخند کن
3. اعتماد به نفس
4. لبخند
5. انواع هدف
6. پاک‌سازی ذهن
7. نوشتن برنامه روز بعد
8. هدیه به خود
9. باور
10. تابلوی آرزوها
11. آرامش
12. ورزش کن
13. قدرت کلام
14. قانون جذب
15. طوفان تمام نمی‌شود زندگی در طوفان را بیاموز
16. حسن‌جویی
17. قدرشناسی
18. سه مدل خوشحالی
19. دوری از افکار منفی
20. راه‌های حذف افکار منفی
21. پای اهداف بایست
22. افکار مثبت
23. بهترین
24. خوب نباش خردمند باش
25. لذت بردن از زندگی
26. از قبل روز خودت را خلق کن
27. آرزو
28. دیدار خدا
29. ‌ای غصه دست نگه‌دار
30. زندگی
31. باغ
32. نور ماهی به افق باز به شب هست که هست
33. شعر من
34. اشرف مخلوق خدا
35. فتح کن اندیشه این جان را
36. پرواز کن ابرها طلوع را به انتظار تو نشسته‌اند
37. چشم بگشا اینجا سرزمین آرزوست
38. صبح
39. تو که باشی
40. شمعدانی
41. سحر فاصله
42. فردا
43. خورشید شو
44. شب گذرد
45. تا سحر باید رفت
46. دل و این پنجره‌ها
47. پرواز کن
48. کلبه‌های خدا
49. باید از نو بشوی
50. وابستگی

راهنمای دانلود کتاب فالنامه موفقیت

برای دانلود کتاب فالنامه موفقیت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فالنامه موفقیت