دانلود کتاب فراماسونری در صحنه حیات سیاسی، اجتماعی ملت‌ها (جلد 7 از مجموعه تاریخ فرهنگی قبیله لعنت)

  • از: اسماعیل شفیعی سروستانی
  • ناشر: موعود عصر
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب فراماسونری در صحنه حیات سیاسی، اجتماعی ملت‌ها (جلد 7 از مجموعه تاریخ فرهنگی قبیله لعنت) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فراماسونری در صحنه حیات سیاسی، اجتماعی ملت‌ها (جلد 7 از مجموعه تاریخ فرهنگی قبیله لعنت) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فراماسونری در صحنه حیات سیاسی، اجتماعی ملت‌ها (جلد 7 از مجموعه تاریخ فرهنگی قبیله لعنت)

کتاب فراماسونری در صحنه حیات سیاسی، اجتماعی ملت‌‌ها (جلد 7 از مجموعه تاریخ فرهنگی قبیله لعنت) نوشته‌ی اسماعیل شفیعی به مطالعه و بررسی حضور مجامع مخفی در صحنۀ حیات سیاسی، اجتماعی ساکنان زمین و در قالب تشکیلات نام و نشان‌دار پرداخته است.

عنوان «قبیله لعنت» برای این مجموعه کتاب عنوان عامی است که همه‌ی معنا و مفهوم «ائمه کفر» را در خود جای می‌دهد و بر همه کافرانی که دیگران را به شرک و کفر، دعوت و زمینه‌ساز گمراهی فرزندان آدمی را فراهم می‌آورند، اطلاق می‌گردد. از آن‌جا که ابلیس ملعون، سرسلسله این قبیله و هادی و حامی آن شناخته می‌شود، از این قبیله و پیروانش، همچون بنی اسرائیل به عنوان قبیله لعنت یاد می‌شود.

آن‌چه که از مجامع مخفی به طور عام و فراماسونری به صورت خاص می‌شناسید، چه در بنیادهای فکری و چه در صورت‌های تشکیلاتی، نتیجه‌ی سیر تحول مجامع ابتدایی در تاریخ تحولات سیاسی، اقتصادی و فرهنگی اروپا است. به همین دلیل، ارائۀ تعریفی جامع از موقعیت و عملکرد این مجامع و موضع‌گیری در مقابل آن‌ها، مشروط به شناسایی این سیر تحول تاریخی و فرهنگی است.

اهمیت و ضرورت شناسایی مبانی و اصول نظری این جریان رازآلود و مخفی، معطوف به اهمیت و ضرورت شناسایی پایه‌های فکری و فلسفی بنیان‌گذاران تاریخ غربی است. امری که همواره از دید منتقدان حوزه فرهنگی و تمدنی مدرن پنهان مانده ‌است.

در جلد هفتم اثر پژوهشی حاضر، اسماعیل شفیعی سروستانی به مبحث «فراماسونری در صحنۀ حیات سیاسی، اجتماعی ملّت‌ها» که نشانگر حضور و دخالت عملی و سازمان‌ یافته‌ی این مجامع در مناسبات سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی اقوام و ملل است پرداخته. گرچه این حضور در ادوار قبلی از حیات ساکنان جوامع غربی، قابل شناسایی و اشاره است، امّا در تاریخ جدید اروپا و طیّ چهارصد سال اخیر، این حضور به وضوح قابل ردیابی است.

قرن بیستم میلادی را شاخص‌ترین عصر از شاخص‌ترین حضور مجامع می‌توان شناسایی کرد؛ حضوری که تلاش‌های نسل‌های قبلی از این قبیله را به ثمر رسانده و یک گام بزرگ آن‌ها را تا دسترسی به حکومت جهانی قبیلۀ لعنت به پیش رانده است.

اثر حاضر، که متّکی و مبتنی بر دریافت و رویکرد ادیان توحیدی به عالم و آدم و تاریخ نگاشته شده، بر آن است تا اعلام کند: اوّلاً: خلقت هستی بر بنیاد علم و حکمت خالق متعال استوار بوده و انسان، به عنوان اشرف مخلوقات، در پی مقصود و مقصدی متعالی خلق شده است؛ دوما: اوّلین انسان، حضرت آدم ابوالبشر (ع)، (نعوذ بالله) جاهل و آکنده از خرافه و بی‌خبری خلق نشده است؛ بلکه با علم و اختیار کافی و به عنوان حجّت خدا، سفر خود را در عرصۀ تاریخ آغاز نموده است.

سوما: آنچه دربارۀ فرزندان و نوادگان نسل اندر نسل اوّلین انسان در گسترۀ فرهنگ‌ها و تمدّن‌ها حادث و موجب انحراف آنان از صراط مستقیم حضرت حق (آکنده از علم و حکمت و پیراسته از جهل و خرافه) شده، حاصل عمل شیطان و کین‌ورزی او دربارۀ انسان و موقعیّت و مقام او بوده است.

چهارما: تفسیر و تحلیل‌های ارائه شده توسّط مورّخان دربارۀ فرهنگ‌ها و تمدّن‌های باستانی، حاصل بی‌اطّلاعی و غفلت آنان از وجود نیروهای ماورائی شیاطین جنّی و علوم غریبه است که عموم فرهنگ‌ها و تمدّن‌ها دربارۀ آن‌ها آگاهی داشته و بدان‌ها مبتلا بوده‌اند.

همین موجودات متمرّد و کین‌جو و اشتغال اقوام به علوم و فنون مرتبط با آن‌ها، موجب جدا و دور ماندن این فرهنگ‌ها و تمدّن‌ها از قبیلۀ رحمت (سلسلۀ انبیاء و اوصیای الهی) شده و آنان را در زمرۀ قبیلۀ لعنت شدگان وارد آورده است.

پنجما: سرانجام آنکه، زنجیرۀ بلند قبیلۀ لعنت از وقت جعل و ابداع آن توسّط ابلیس ملعون تا به عصر حاضر، ادامه یافته و شکل‌گیری مجموعۀ «مجامع مخفی و سرّی» (اعم از فراماسونری، ایلومیناتی و...) را سبب شده است.

در بخشی از کتاب فراماسونری در صحنه حیات سیاسی، اجتماعی ملّت‌ها می‌خوانیم:

هیچ‌کس نمی‌تواند ادّعا کند که شناخت جامعی از سازمان‌های مخفی حاکم بر مقدورات و مقدّرات ساکنان جهان امروز دارد؛ چنان‌که در مجلّدات قبلی از مجموعۀ «قبیلۀ لعنت» بیان شد، ریشۀ بلند این مجامع توطئه‌گر، مشیّ مخفی‌کارانۀ اعضا و پیچیدگی تشکیلات آن‌ها تاکنون، بخش بزرگی از این مجامع و اشخاص اصلی آن‌ها را از نظرها پنهان داشته است. گویا آن‌ها، در جزیره‌ای با ثبات و مستحکم نشسته و حصارهایی تو در تو و لایه به لایه را به گرد خویش کشیده‌اند؛ چنانکه امکان دسترسی دیگران را به مرکز اصلی سخت نموده است. بی‌شک، به دلیل سلسله مراتب سخت تشکیلاتی این مجامع، بسیاری از اعضا، با مراتب پایین رتبه نیز از کار و بار اعضای اصلی و عالی اطّلاع کافی ندارند.

این تو در تویی تشکیلات، بی‌شباهت به راهروهایی که خانه‌های محلّه‌های یهودی‌نشین (گتوها) را از گذشته‌های دور به هم متّصل می‌کرده نیست.

در حقیقت، از آن جا که این جریان شریر همۀ همّت خود را طیّ اعصار و قرون، مصروف «سلطه‌جویی»، تسخیر عالم و تصرّف در مشیّت و معیشت ساکنان زمین ساخته است، از همراهی، هم نفسی و الهامات شیطانی و جنود شیطان (اجنّه) بی‌بهره نبوده است.

از اوّلین روزهایی که «حرص و حسد» مانع از قبول افتادن «بنی‌قابیل» و پس از آن «بنی‌اسرائیل» در پیشگاه پروردگار شد و اسباب طرد و لعن آن‌ها را فراهم آورد، آن‌ها، کینه و عداوت دربارۀ «بنی‌هابیل» و پس از آن، «بنی‌اسماعیل» را چنان در دل جای دادند که از درک هر گونه حقیقتی محروم شدند و هر لحظه بر سرکشی و طغیانشان افزوده شد. از اینجا، عَلَم خودمختاری بر افراشتند و با حیله و تزویر سعی نمودند، مانع سر راه رشد عبادالرّحمان شوند. شاید از همین روست که چونان ابلیس، آرزوی عمر گزاف کردند و مرگ را پس زدند.

 ۲۳۵ صفحه، ۷۲۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-6938-99-1 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۹۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدّمه
مقدّمۀ جلد هفتم
اشراف سیاه
اشرافیّت؛ حاکمیت نخبگان اروپایی بر جهان امروز
شوالیه‌گری
رفورماسیون سیاسی انگلیس
مجامع مخفی
مثلّث قدرت
حاکمیّت نخبگان
نخبگان کیانند
بنیادها (تربیت رهبران اصلاح‌طلب)
شورای روابط خارجی CFR
اَبَر حکومت جهانی
کمیسیون سه جانبه (سه جانبه‌خواهی)
بیلدربرگ
بیلدربرگ چیست؟
کمیتۀ 300، کانون توطئه‌های جهانی
باشگاه رم
اهداف گروه‌های پنهان
استراتژی آتش‌فشان آپوکالیپتیک
تاویستاک، امپراتوری دروغ
باشگاه‌ها، سازمان‌ها و انجمن‌های وابسته به فراماسونری
باشگاه جهانی روتاری
باشگاه جهانی لاینز
فهرست منابع
فهرست اعلام

راهنمای دانلود کتاب فراماسونری در صحنه حیات سیاسی، اجتماعی ملت‌ها (جلد 7 از مجموعه تاریخ فرهنگی قبیله لعنت)

برای دانلود کتاب فراماسونری در صحنه حیات سیاسی، اجتماعی ملت‌ها (جلد 7 از مجموعه تاریخ فرهنگی قبیله لعنت) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فراماسونری در صحنه حیات سیاسی، اجتماعی ملت‌ها (جلد 7 از مجموعه تاریخ فرهنگی قبیله لعنت)
behzad hashemzade
۱۳۹۸/۹/۸
تمام کتاب‌ها و مقالات و مطالب موسسه موعودعصر عالیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)