دانلود کتاب فرهنگ لغت فارسی به ترکی آذربایجانی و ترکی استانبولی

  • از: قادر نجفی
  • ناشر: انتشارات آذرنوین
  • ۱۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب فرهنگ لغت فارسی به ترکی آذربایجانی و ترکی استانبولی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فرهنگ لغت فارسی به ترکی آذربایجانی و ترکی استانبولی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فرهنگ لغت فارسی به ترکی آذربایجانی و ترکی استانبولی

کتاب فرهنگ لغت فارسی به ترکی آذربایجانی و ترکی استانبولی نوشته‌ی قادر نجفی، به عنوان یک دیکشنری کاربردی، برای همه‌ی افرادی که قصد یادگیری زبان ترکی را دارند مفید خواهد بود.

زبان‌های ترکی یک خانواده‌ی بسیار بزرگی است که در منطقه وسیعی از شمال آسیا، شمال و غرب چین (ایالت سین کیانگ) تا غرب آسیا، بخش‌هایی از خاورمیانه، آسیای مرکزی، سواحل مدیترانه و اروپای شرقی؛ جمعیتی بالغ بر 177 میلیون نفر را شامل می‌شود. با اینکه زبان ترکی دارای شعبات متعددی (بالغ بر 30 شاخه) می‌باشد ولی همه این شعبات و شاخه‌ها از یک ریشه واحد سرچشمه می‌گیرند و دارای دستور زبان واحدی است.

بیشترین متکلمان زبان ترکی مربوط به شاخه‌ی اوغوز (Oguz) که شامل کشورهای ترکیه، قبرس، آذربایجان، ایران، ترکمنستان، ترکمن‌های عراق و بخش‌های قفقاز (داغستان و جنوب گرجستان و...) هستند را شامل می‌شود، که به این زبان تکلم می‌کنند.

در کتاب فرهنگ لغت فارسی به ترکی آذربایجانی و ترکی استانبولی (Farsca Azərbaycanca və Istanbulu Turkcə Sozluyu) ترجمه‌ی دو زبان برای اولین بار به صورت مقایسه‌ای در یک اثر آورده شده است.

 ۹۰۰ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-6118-17-8 

چاپ ۱۳۹۵: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب فرهنگ لغت فارسی به ترکی آذربایجانی و ترکی استانبولی

برای دانلود کتاب فرهنگ لغت فارسی به ترکی آذربایجانی و ترکی استانبولی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فرهنگ لغت فارسی به ترکی آذربایجانی و ترکی استانبولی
Ali Khaleghi
۱۳۹۹/۹/۲۸
خیلی خیلی عالی یاشاسن ایران
علیرضا نژاد مهربانیان
۱۳۹۹/۸/۸
عالی خیلی خوب بود
محمدرضا نوری
۱۳۹۹/۸/۲۶
این کتاب برای افرادی که دوست دارند ترکی رو یاد بگیرن استفاده کنند عالیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)