دانلود فصلنامه علمی تخصصی پژوهش‌های کاربردی مهندسی صنایع - شماره 6


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی فصلنامه علمی تخصصی پژوهش‌های کاربردی مهندسی صنایع - شماره 6 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی فصلنامه علمی تخصصی پژوهش‌های کاربردی مهندسی صنایع - شماره 6

فصلنامه علمی تخصصی پژوهش‌های کاربردی مهندسی صنایع - شماره 6، منتشر شد. ارائه یک الگوریتم فرا ابتکاری برای مسئله کار کارگاهی منعطف با اهداف متناقض با منابع دوگانه محدود انسان و ماشین و برون‌سپاری موثر در یک لجستیک معکوس، از جمله عناوینی هستند که در این شماره از فصلنامه می‌خوانید.

تولید انرژی الکتریکی برای سیستم‌های قدرت با هدف کمینه‌سازی کل هزینه تولیدی برای واحدهای فعال موجود در شبکه قدرت از مهم‌ترین مباحث برای دستگاه‌های مدرن امروزی است. به بیانی دیگر هدف از پخش بار اقتصادی برنامه‌ریزی بهینه و مناسب برای واحدهای تولیدی با در نظرگرفتن عوامل و محدودیت‌های غیرخطی موجود در شبکه قدرت و واحدهای تولیدی است.

در این مقاله مسئله پخش بار اقتصادی با در نظر گرفتن محدودیت‌های غیرخطی از جمله تلفات شبکه انتقال، تأثیر شیر ورودی بخار بر تابع هزینه تولیدی، توازن تولید و مصرف در سیستم، حدود تولید و نرخ‌های افزایشی و کاهشی به یک مسئله بهینه‌سازی تبدیل شده و در نهایت با روش الگوریتم ژنتیک بر روی سیستم نمونه‌ای با 13 نیروگاه، برای 10 تقاضای مختلف با استفاده از نرم‌افزار متلب شبیه‌سازی شده است.

 ۳۴ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 2645-4394 

چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

بهینه سازی مسئله پخش بار اقتصادی با در نظر گرفتن محدودیت‌های عملیاتی با استفاده از الگوریتم ژنتیک
ارائه یک الگوریتم فرا ابتکاری برای مسئله کار کارگاهی منعطف با اهداف متناقض با منابع دوگانه محدود انسان و ماشین
برون‌سپاری موثر در یک لجستیک معکوس
ارائه رویکردی ترکیبی جهت تعیین ساختار بهینه در شبکه‌های عصبی مصنوعی

راهنمای دانلود فصلنامه علمی تخصصی پژوهش‌های کاربردی مهندسی صنایع - شماره 6

برای دانلود فصلنامه علمی تخصصی پژوهش‌های کاربردی مهندسی صنایع - شماره 6 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  فصلنامه علمی تخصصی پژوهش‌های کاربردی مهندسی صنایع - شماره 6