دانلود کتاب فیزیک پایه دهم

  • از: محمدرضا غضنفری
  • ناشر: انتشارات گچ
  • ۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب فیزیک پایه دهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فیزیک پایه دهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فیزیک پایه دهم

کتاب فیزیک پایه دهم به تالیف محمدرضا غضنفری از مجموعه کتاب‌های نوک مگسک، دارای 10 آزمون تشریحی برای آمادگی امتحانات نهایی و 10 آزمون تستی برای جمع‌بندی مباحث کنکور در درس فیزیک است و در تالیف آن تمام مطالب و نکات کتاب درسی پوشش داده شده.

در این کتاب 3 آزمون ماهیانه برای ترم اول، دو آزمون جمع‌بندی و جامع ترم اول، 3 آزمون ماهیانه ترم دوم و 2 آزمون جمع‌بندی ترم دوم به صورت تستی و تشریحی طرح شده است.

لازم به ذکر است که سؤالات بر مبنای کتاب فیزیک 1 رشته ریاضی تألیف شده ولی دانش‌آموران رشته تجربی هم می‌توانند از آرمون‌های فصل مشترک با این رشته استفاده نمایند. (توجه داشته باشید که فقط آزمون هشتم تشریحی و تستی کاملا مخصوص رشته ریاضی است و در آزمون نهم و دهم نیز سؤالات مربوط به رشته ریاضی و تجربی مشخص شده است.)

شما می‌توانید پس از مطالعۀ کامل محدودۀ مشخص شدۀ هر آزمون با توجه به زمان پیشنهاد شده در آن آزمون، شرایط یک امتحان را برای خود شبیه‌سازی کنید، سپس با مراجعه به پاسخ‌های تشریحی، که بسیاری از آن‌ها به کتاب درسی ارجاع داده شده اشکالات خود را یافته و مورد بررسی و تحلیل دقیق قرار دهید.

 ۱۵۸ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-98131-3-1 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۳۵۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

سخن ناشر
سخن مولف
آزمون‌های تشریحی
آزمون‌های چند گزینه‌ای
پاسخ آزمون‌های تشریحی
پاسخ آزمون‌های چند گزینه‌ای

راهنمای دانلود کتاب فیزیک پایه دهم

برای دانلود کتاب فیزیک پایه دهم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فیزیک پایه دهم

نظرات کتاب فیزیک پایه دهم

marzieh charkhtab
۱۳۹۸/۱۱/۱۲
کتاب کار مناسبی برای دانش آموزان می‌باشد و باسوالات پیچیده امتحان آشنا می‌شوند، ولی در بعضی سوالات پاسخ تشریحی کامل ارائه نشده است.
Asma bbb
۱۳۹۹/۷/۱۵
ای کاش پاسخنامه هم داشت. ی ستاره ازش کم میکنم
ملیحه اسکندری
۱۳۹۸/۲/۱۸
کتابی کاملاً مناسب دوران جمع‌بندی و یادگیری
مشاهد همه نظرات (۴)