معرفی و دانلود کتاب فیلی با گوش‌های صورتی

عکس جلد کتاب فیلی با گوش‌های صورتی
قیمت:
۱۸,۴۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب فیلی با گوش‌های صورتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب فیلی با گوش‌های صورتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فیلی با گوش‌های صورتی

کتاب فیلی با گوش‌های صورتی به قلم ولف هارانت به ماجرای آموزنده و دلنشین فیلی با گوش‌هایی به رنگ صورتی می‌پردازد که دیگر حیوانات به دلیل رنگ گوش‌هایش با او بازی نمی‌کنند و او را مورد تمسخر قرار می‌دهند.

موضوع کتاب فیلی با گوش‌های صورتی چیست؟

داستان فیلی با گوش‌های صورتی (The Elephant with Rosy-coloured Ears) زندگی بچه فیلی را روایت می‌کند که با بقیه فیل‌ها متفاوت است. شخصیت اصلی داستان به دلیل تفاوت ظاهری‌اش از سوی سایر حیوانات مورد تمسخر قرار می‌گیرد تا اینکه روزی حیوانات با این فیل به سرزمینی دیگر سفر می‌کنند و آنجا متوجه می‌شوند که تفاوت‌ها می‌تواند باعث شکل‌گیری نوع جدیدی از دوستی‌ها ‌شود.

کتاب جذاب و دلنشین فیلی با گوش‌های صورتی برای ولف هارانت (Wolf Harranth) جایزه‌ی زیباترین کتاب اتریش را به ارمغان آورده است.

درباره‌ی مجموعه داستان‌های «کودکان توانایی‌های متفاوت دارند»:

نشر بوی کاغذ (بوکا) سعی دارد با انتشار مجموعه «داستان‌های کودکان توانایی‌های متفاوت دارند» برای کودکان و نوجوانانی که شرایط متفاوت و ویژه‌ای نسبت به بقیه دارند و منظور از این تفاوت‌ها نیازهای ویژه‌ای است که در روند آموزش، توجه، امکانات و یا تدابیر دیگر برای این کودکان نیاز است، گامی سودمند و مفید در سهل و بهبود ارتباط والدین، معلمان و همسن و سالان این کودکان و نوجوانان ویژه بردارد.

آنچه دارای اهمیت است اعتقاد و باور به ارزشمندی این کودکان همانند تمام کودکان دیگر و اهمیت حضورشان در جامعه کنار دیگران است؛ چگونگی پذیرش و احترام به تفاوت‌های آنان مانند سایر تفاوت‌هایی که در همه انسان‌ها وجود دارد اصلی است که نباید فراموش شود.

کتاب فیلی با گوش‌های صورتی مناسب چه کسانی است؟

فیلی با گوش‌های صورتی داستانی شیرین و دوست‌داشتنی برای کودکان بالای 3 سال است و به آن‌ها از همان دوران طفولیت می‌آموزد که وجود تفاوت‌ها نباید باعث شود که نتوانیم با بقیه بچه‌ها دوست باشیم و بازی کنیم.

در بخشی از کتاب فیلی با گوش‌های صورتی می‌خوانیم:

او کجاست؟ آنجا ایستاده است. چه کار می‌کند؟ خودش را قایم کرده است. چرا خودش را قایم کرده است؟ چون گوش‌های صورتی دارد. کسی دوست ندارد با او بازی کند؟ نه. هیچ‌کس نمی‌خواهد با او بازی کند. چرا اتفاقا یکی هست. آن فیل کوچولو که دارد می‌آید.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب فیلی با گوش‌های صورتی
نویسنده
مترجمامیرفرهنگ نعمتی
ناشر چاپینشر بوی کاغذ
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات33
زبانفارسی
شابک978-622-6070-02-7
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب فیلی با گوش‌های صورتی

زهراسادات میرزایی
۱۴۰۰/۷/۱۳
چقدر خوبه بچه هامون یاد بگیرن به تفاوت‌ها احترام بزارن...
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب فیلی با گوش‌های صورتی

برای دریافت کتاب فیلی با گوش‌های صورتی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.