دانلود کتاب قدرت هوش کلامی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قدرت هوش کلامی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قدرت هوش کلامی

کتاب قدرت هوش کلامی حاوی شگردهای انقلابی تونی بوزان برای بهبود حافظه و فهم شما است و نشان می‌دهد که چه طور دامنه‌ی دانش لغوی، خلاقیت و حافظه‌ی خود را تقویت کنید و با استفاده از نمودارهای ذهنی، قدرت کلام خود را پرورش دهید.

در آغاز قرن بیستم، روان‌شناسان دریافتند که بین مقدار و قدرت واژگان با موفقیت شخصی، ارتباط مستقیمی وجود دارد. به عبارت دیگر، هر چه واژگان و هوش کلامی شما بهتر و بیشتر باشد، به‌ طور کلی در کار، زندگی اجتماعی، زندگی شخصی‌ و تحصیل موفق‌تر خواهید بود و با اطمینان بیشتری جلو می‌روید.

واژه‌ها قدرت شگرفی دارند. کسانی که قدرت واژه‌هایشان را تحت کنترل دارند، دارای قدرت متقاعد کردن، الهام‌ بخش بودن، مسحور کردن و تحت تأثیر قرار دادن هستند. بنابراین حیرت‌آور نیست اگر بگوییم واژه‌ها و قدرت‌شان یکی از مهم‌ترین عوامل «انقلاب علمی» در قرن بیست و یکم بوده‌ است.

کتاب قدرت هوش کلامی (The power of verbal intellingence) شامل 10 فصل است که هر یک از آن‌ها شما را به مناطق جدیدی برای بهبود بخشیدن و گسترش و بسط قدرت کلامی‌تان راهنمایی می‌کند. هوش خلاق شما مستلزم توانایی شما در استفاده از تخیل‌ است تا تصاویر چند حسی در ذهن شما به وجود آورد، روابط بکر و جدید ایجاد کند و تمام این کارها را با سرعت انجام دهد.

با توجه به آنچه شما تاکنون از این کتاب آموخته‌اید، روابط بین این دو هوش مشخص است. با تقویت هوش کلامی، خود به خود تخیل‌ و توانایی‌تان برای ایجاد روابط جدید و خلق تصاویر چند حسی در ذهن، تقویت خواهد شد و برعکس، بنابراین از تخیل‌تان استفاده کنید. هنگام گفتگو، هنگام نوشتن، یا هنگام ایراد هر نوع سخنرانی، در مورد آنچه که می‌خواهید بگویید، فکر کنید و مخصوصا بر روی تصور آنچه که می‌خواهید بگویید، تمرکز کنید.

برای مثال، اگر دارید غذایی را توصیف می‌کنید، آن را سرشار از تخیل کنید. طعم و بوی هر ذره را تصور کنید. حس چشایی و لامسه‌ی خود را به دور بافت و طعم لذیذ آنچه که دارید توصیف می‌کنید، بپیچید. خودتان را در عطر و بوی مطبوع شگفت‌انگیز آن غوطه‌ور کنید. وقتی این عمل را انجام می‌دهید، بدن خود را با انرژی بیشتری به‌ کار می‌گیرید و طبیعتا به صدای خود قدرت، تنوع، عمق و معنای بیشتر و به کلمات‌ خود جلوه، زیبایی و قدرت بیشتری می‌بخشید.

شوخی هم بخش عمده‌ای از خلاقیت را دربر می‌گیرد. دنیا با آدم‌های شوخ‌ طبعش ثابت کرده است که ترکیبی از تخیل و روابط و کلمات جدید و بامزه، هر کسی را مجذوب خود می‌کند. دفعه‌ی بعد که در حضور افراد شوخ‌ طبع هستید، هوش کلامی‌شان را تجزیه و تحلیل کنید، در خواهید یافت که هوش کلامی چنین افرادی بی‌نهایت بالاست، هوش خلاق آن‌ها هم همین طور است! از آن‌ها تقلید کنید.

همان طور که توانایی تجسم خود را توسعه می‌دهید و موقعیت‌های بامزه به وجود می‌آورید، شاخص‌های ضریب و قدرت بهره‌ی هوشی‌تان را نیز گسترش خواهید داد. همچنین از وجود خودتان بیشتر لذت می‌برید و دوستان جدید بسیار زیادی به دور خود جمع خواهید کرد.

تونی بوزان (Tony Buzan) نویسنده‌ی کتاب‌های پرفروشی چون «آدم با مغز»، «خوش فکر»، «سرسخت» و «فکرتان را به کار بیندازید» است. او در سرتاسر دنیا سخنرانی می‌کند و آثارش در بیش از ۱۰۰ کشور و به بیش از ۳۰ زبان پخش و منتشر شده است. وی مشاور قهرمانان المپیک، شرکت‌های چند ملیتی، دولت‌ مردان و تجار بزرگ است.

 ۲۳۱ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8619-43-0 

چاپ ۱۳۹۵: ۸۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: سخن آغازین!
سفر شما به سوی قدرت کلام آغاز می‌شود
فصل دوم: بازی با کلمات کودکانه
ثابت کنید شما ذاتا یک نابغه‌ی کلامی هستید
فصل سوم: قدرت کلام (1)
ریشه‌ها: چگونه دانش لغوی، خلاقیت، حافظه و بهره‌ی هوشی خود را پرورش دهید!
فصل چهارم: قدرت کلام (2) پسوند‌ها و پیشوندها
فصل پنجم: کلام مغزی
استفاده از قدرت مغز برای توسعه‌ی قدرت کلامی
فصل ششم: کلام بدن
زبان بدن و نحوه‌ی تقویت آن
فصل هفتم: خودتان را معرفی کنید
چگونه سخنگوی موفقی باشیم
فصل هشتم: مطالعه کنید چگونه سرعت، قوه‌ی ادراک و توان یادآوری خود را بهبود بخشید
فصل نهم: قدرت برقراری ارتباط
با به‌ کارگیری هوش کلامی خود، سررشته‌ی زندگی خود را به دست گیرید
فصل دهم: کلام آخر
از هوش کلامی خود برای افزایش هوش‌های چندگانه‌ی دیگر استفاده کنید
پاسخ‌نامه

راهنمای دانلود کتاب قدرت هوش کلامی

برای دانلود کتاب قدرت هوش کلامی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قدرت هوش کلامی

نظرات کتاب قدرت هوش کلامی

فائزه صفایی فر
۱۳۹۷/۳/۱۸
چون اصل کتاب مربوط به زبان و کلماته و ترجمه شده اصلا رسا نیست و تمریناش بی‌معنی شده. موضوع کتاب خیلی جذبم کرد ولی از مطالبش اصلا خوشم نیومد.
Ramin Vakili
۱۳۹۷/۵/۱۵
چقدر کتاب ضعیفی
واقعا اگر میتونستم پولم رو پس میگرفتم
هیچ مطلب مفیدی ندارد هیچ
فقط حاشیه پردازی وداستان سرائی یک خط در رابطه با عنوان اصلی و هدف کتاب بیان نشده است
سمانه بهروزىان
۱۳۹۷/۶/۱۱
موضوع کتاب جذبم کرد ولى تمرىناتش خىلى مسخره بود. به نظر مىرسه چون ترجمه شده اىنطورىه. شاىد اىن کتاب در زبان اصلىش خىلى جذاب باشه.
مشاهد همه نظرات (۵۹)