دانلود کتاب قدرت و عشق: یک نظریه و تجربه از تغییر اجتماعی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قدرت و عشق: یک نظریه و تجربه از تغییر اجتماعی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قدرت و عشق: یک نظریه و تجربه از تغییر اجتماعی

کتاب قدرت و عشق: یک نظریه و تجربه از تغییر اجتماعی نوشته‌ی آدام کاهان، به لزوم تعامل و هماهنگی میان قدرت و عشق برای رسیدن به اعتدال می‌پردازد و از ماهیت ‌دوگانه‌ی این پدیده‌های شگفت‌انگیز می‌گوید.

آدام کاهان (Adam Kahane) با همکاران خود در دانشگاه آکسفورد بر روی بسیاری از چالش‌های دشوار و اساسی کار کرده‌اند، از قبیل: امنیت غذایی، مراقبت‌های بهداشتی، توسعه اقتصادی، اصلاحات قضایی، صلح و آرامش و تغییر اوضاع. او در کتاب قدرت و عشق: یک نظریه و تجربه از تغییر اجتماعی (Power and Love) از این تجربه استفاده می‌کند تا به طور عمیق به ماهیت دوگانه‌ی قدرت و عشق بپیوندد و به تعامل ظریف و پیچیده آن‌ها بپردازد.

آدام کاهان را بیشتر بشناسیم

کاهان سازمان‌دهنده، طراح، تسهیل‌گر و پیشروی فرآیندهایی است که از طریق آن‌ها رهبران تجارت، دولت و جامعه مدنی می‌توانند با یکدیگر همکاری کنند تا چنین چالش‌هایی را برطرف سازند. وی در بیش از پنجاه کشور، در هر نقطه از جهان با مدیران و سیاستمداران، ژنرال‌ها و چریک‌ها، کارمندان دولت و اتحادیه‌های صنفی، فعالان جامعه و مقامات سازمان ملل، روحانیت و هنرمندان کار کرده است.

در اوایل دهه 1990، آدام رئیس سناریوهای اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فناوری برای رویال هلند شل در لندن بود. او دارای لیسانس فیزیک از دانشگاه مک گیل (مونترال)، کارشناسی ارشد انرژی و منابع اقتصادی از دانشگاه کالیفرنیا (برکلی) و یک مدرک کارشناسی ارشد در علوم رفتاری کاربردی از دانشگاه باستییر (سیاتل) است.

 ۱۶۱ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6350-72-3 

چاپ ۱۳۹۸: ۳۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۵۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
مقدمه: فراتر از جنگ و صلح
فصل اول: دو وجه قدرت
فصل دوم: دو وجه عشق
فصل سوم: دوراهی عشق و قدرت
فصل چهارم: افتادن
فصل پنجم: لغزیدن
فصل ششم: راه رفتن
نتیجه‌گیری: هدایت به معنای حرکت به جلو است
کتاب‏شناسی

راهنمای دانلود کتاب قدرت و عشق: یک نظریه و تجربه از تغییر اجتماعی

برای دانلود کتاب قدرت و عشق: یک نظریه و تجربه از تغییر اجتماعی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قدرت و عشق: یک نظریه و تجربه از تغییر اجتماعی