دانلود کتاب قدر رویاهایت را بدان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قدر رویاهایت را بدان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قدر رویاهایت را بدان

کتاب قدر رویاهایت را بدان اثر حسین شیرمحمدی و مجید خزایی، سرگذشت جوانی است که بدون پارتی، بدون رانت و رابطه، بدون تحصیلات بالا (با تحصیلات سوم راهنمایی) توانست به قله‌های موفقیت در کسب‌و‌کار برسد.

داوود رضایی هم اکنون بیش از 130 شعبه فعال بستنی در ایران دارد و مالک کارخانجات بستنی نعمت است. زندگی‌نامه او به شدت باورهای شما را زیر و رو می‌کند. در طول مطالعه زندگینامه وی در می‌یابید که ظرفیت‌های انسان چقدر بزرگ است. برای تمام کسانی که قصد دارند برای خودشان کار کنند، مسیر زندگی کاری ایشان به شدت آموزنده است.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:
در آن زمان یک پسردایی داشتم که در تهران در بستنی‌فروشی کار می‌کرد به او گفتم مرا با خودت ببر بستنی‌فروشی چون من می‌خواهم از کار تراشکاری بیرون بیایم. دوباره مجدداً با پسر دایی‌ام آمدیم تهران رفتیم یک شیرینی فروشی کار کردیم، شب‌ها هم یکی از آشناهایمان یک بالاخانه داشت که در آنجا می‌خوابیدیم. پدرم هم در عمل انجام‌شده قرار گرفته بود. حقوق کارگری هیچ وقت برای من خوب نبود و هیچ وقت حقوق کامل کارگری را نگرفتم. به جرئت می‌توانم بگویم یک سوم حقوق و استحقاقم را همیشه می‌گرفتم. به تهران آمدیم و در شیرینی فروشی مدت 15 روز کار کردم و بعد از آن یک کار تراشکاری در منطقه سرآسیاب دولاب پیدا کردم و به آنجا رفتم. هفته‌ای 4500 تومان حقوق می‌دادند. که با اضافه کاری هفته‌ای 7000 تومان می‌شد.

 ۱۱۰ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8534-26-6 

چاپ ۱۳۹۵: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: داستان زندگی من از کودکی تا سربازی
فصل دوم: آغاز به کار در صنف بستنی با سرمایه اندک
فصل سوم: لطف خداوند و رونق گرفتن مغازه
فصل چهارم: از کارگاه بستنی سازی تا احداث کارخانه
فصل پنجم: فکر کردن در هرکاری بسیار مهم است
جملات برگزیده کارآفرین
هدف از نوشتن این کتاب

راهنمای دانلود کتاب قدر رویاهایت را بدان

برای دانلود کتاب قدر رویاهایت را بدان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قدر رویاهایت را بدان

نظرات کتاب قدر رویاهایت را بدان

حسین بزرگ منش
۱۳۹۸/۸/۱۵
کتاب فوق العاده جالبی است، بر خلاف زندگینامه کارآفرینان خارجی، که تجربیاتشان لزوما در ایران قابل پیاده شدن نیست، در این اثر خواننده با تجربیات واقعی یک کارآفرین در ایران آشنا می‌شود.
مجید خزایی
۱۳۹۶/۴/۱۵
سلام... حاج داوود رضایی یکی از موفق‌ترین، خلاق‌ترین و ثروتمندترین کارآفرینان ایران است. خواندن کتاب قدر رریاهایت را بدان را به همه‌ی شما توصیه میکنم
جواد زمانی
۱۳۹۷/۱/۱۶
وقتی نسخه نمونه این کتاب را خواندم شیفته این کتاب شدم ونسخه کامل آن را خریدم واز همان لحظه شروع به مطالعه کتاب نمودم
کتاب تاثیر گذاری بود
مشاهد همه نظرات (۵)