دانلود کتاب قصه‌های پندآموز کهن: این الاغ مغز ندارد و قصه‌های دیگر

  • از: علی محمدپور
  • ناشر: انتشارات اعجاز علم
  • ۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های پندآموز کهن: این الاغ مغز ندارد و قصه‌های دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های پندآموز کهن: این الاغ مغز ندارد و قصه‌های دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قصه‌های پندآموز کهن: این الاغ مغز ندارد و قصه‌های دیگر

کتاب قصه‌های پندآموز کهن: این الاغ مغز ندارد و قصه‌های دیگر، دربرگیرنده‌ی پنج داستان قدیمی است که شخصیت‌های اصلی این داستان‌ها حیواناتی مانند میمون، فیل و... هستند و پیام‌های اخلاقی مهمی دارند.

موضوع کتاب قصه‌های پندآموز کهن: این الاغ مغز ندارد و قصه‌های دیگر چیست؟

این کتاب پنج داستان دارد که در هر کدام از داستان‌ها تلاش می‌شود تا پیامی اخلاقی به شما منتقل گردد. داستان نخست نجارها و میمون نامیده دارد. شخصیت اصلی داستان میمون کنجکاوی است که با نزدیک شدن به انسان‌ها خود را به دردسر می‌اندازد.

داستان دوم گربه، کبک و خرگوش نام دارد و قصه‌ی کبکی را روایت می‌کند که برای تهیه‌ی غذا از خانه بیرون می‌رود و خرگوشی خانه‌اش را تصاحب می‌کند.

این الاغ مغز ندارد نام داستان بعدی است؛ این حکایت به ماجرای شیری می‌پردازد که سلطان جنگل محسوب می‌شود اما پیر شده است. او دیگر نمی‌تواند شکار کند برای همین روباهی را به عنوان دستیار خود انتخاب می‌کند تا این کار را انجام دهد.

قصه‌ی چهارم تحت عنوان کلاغ‌ها و مار بدجنس، ماجرای جالب خانواده‌ی کلاغی را روایت می‌کند. این خانواده بسیار خوشبخت هستند اما ماری بدجنس در همسایگی آن‌ها است و قصد خوردن جوجه‌ کلاغ‌ها را دارد.

داستان پایانی موش‌های کوچولو و فیل‌ها نام دارد و قصه‌ی گروهی موش است که در کنار هم خوش و خرم زندگی می‌کنند اما روزی تعدادی فیل عظیم‌الجثه به محل زندگی آن‌ها می‌آیند. این فیل‌ها آسایش موش‌های کوچک را برهم می‌زنند و آن‌ها را زخمی می‌کنند.

مجموعه‌ی قصه‌‌های پندآموز کهن (Timeless Tales from Panchatantra) تلاش می‌کند تا با بازنویسی و تصویرسازی داستان‌های کهن، تعریفی جدید از آن‌ها ارائه دهد و به رشد و آموزش فرزندان این سرزمین یاری برساند.

کتاب قصه‌های پندآموز کهن: این الاغ مغز ندارد و قصه‌های دیگر برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان‌ها بسیار جذاب هستند و مفاهیم عمیقی دارند و برای کودکان 4 تا 8 سال آموزنده و دلنشین خواهد بود.

در بخشی از کتاب قصه‌های پندآموز کهن: این الاغ مغز ندارد و قصه‌های دیگر می‌خوانیم:

بعد از چند روز، کبک که چاق شده بود، دلتنگ خانه‌اش شد و تصمیم گرفت به خانه برگردد؛ اما او متوجه شد که خرگوش شادوشنگولی در خانه‌اش زندگی می‌کند! کبک خیلی عصبانی شد. او از خرگوش پرسید: «چرا به داخل خانه‌ی من آمده‌ای؟»

 ۶۵ صفحه، ۱۰ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7839-84-3 

چاپ ۱۳۹۹: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۵۰۰ ت
ویژه امروز: ۳۹۰۰ ت (۴۰%) - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

نجارها و میمون
گربه، کبک و خرگوش
این الاغ مغز ندارد
کلاغ‌ها و مار بدجنس
موش‌های کوچولو و فیل‌ها

راهنمای دانلود کتاب قصه‌های پندآموز کهن: این الاغ مغز ندارد و قصه‌های دیگر

برای دانلود کتاب قصه‌های پندآموز کهن: این الاغ مغز ندارد و قصه‌های دیگر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قصه‌های پندآموز کهن: این الاغ مغز ندارد و قصه‌های دیگر