دانلود کتاب لاپاروسکوپی و هیستروسکوپی نزهت در جراحی زنان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب لاپاروسکوپی و هیستروسکوپی نزهت در جراحی زنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب لاپاروسکوپی و هیستروسکوپی نزهت در جراحی زنان

کتاب لاپاروسکوپی و هیستروسکوپی نزهت در جراحی زنان نوشته‌ی کامران نزهت، فرهاد نزهت و سینا نزهت، به مباحثی چون بخیه زدن به روش لاپاروسکوپی، آناتومی داخل پریتوئن و رتروپریتوئن، هیستروسکوپی، لاپاروسکوپی در بیماران حامله، بدخیمی‌های زنان و... می‌پردازد.

جراحی لاپاروسکوپی دنیای پزشکی را چه در زمینه رشته زنان و چه در زمینه‌های دیگر دچار تحول کرده و موقعیت‌های دیگری را برای انجام اعمال جراحی به روش کمتر تهاجمی فراهم آورده است. «کامران نزهت» و برادرانش «فرهاد» و «سینا» پیشگامان این رشته بوده و هستند، چاپ جدید کتاب «لاپاروسکوپی و هیستروسکوپی زنان» حاوی آخرین پیشرفت‌ها در به کارگیری روش‌های لاپاروسکوپی و هیستروسکوپی در درمان‌های جراحی است.

علاوه بر شفافیت و زیبایی تصاویر و دقت کتاب لاپاروسکوپی و هیستروسکوپی نزهت در جراحی زنان (Nezhat's operative gynecologic laparoscopy and hysteroscopy)، بخش‌های جدیدی مانند نقش لاپاروسکوپ و هیستروسکوپ در بررسی و درمان باروری، اداره توده‌های آدنکس، پاتوژنز و درمان آندومتریوز، آمبولیزاسیون فیبروئیدهای رحم و اعمال جراحی متعدد برای درمان بیماری‌های کف لگن در این چاپ اضافه شده‌اند.

همچنین تجربیاتی که در کاربرد روش‌های کمتر تهاجمی در درمان بدخیمی‌های زنان صورت گرفته مبتنی بر شرح وسیعی بر لنفادنکتومی، هیسترکتومی رادیکال و درمان کانسر تخمدان به روش لاپاروسکوپی و سایر کاربردهای جدید لاپاروسکوپی مانند انجام لاپاروسکوپی در خانم‌های حامله و کودکان و کاربرد لاپاروسکوپی در جراحی عروق نیز با شرح جزئیات و تصاویر دقیق آورده شده است.

(این کتاب دارای حجم بیش از 30 مگابایت هست، لطفاً قبل از خرید، نسخه نمونه را دریافت و از صحت نمایش کتاب در موبایل یا تبلت اطمینان حاصل کنید.)

در بخشی از کتاب لاپاروسکوپی و هیستروسکوپی نزهت در جراحی زنان می‌خوانیم:

وسیله جدید توسط نزهت و همکاران برای بالا گرفتن پوست جدار شکم و کمک به ورود تروکار طرحی شده است که در شکل مقابل نمایش داده می‌شود این وسیله که Lap cap نامیده می‌شود از یک کاپ پلاستیکی تشکیل شده که با ایجاد خلاء در داخل آن پوست جدار شکم را به داخل خود کشیده و مانند دستگیره‌ای جهت واردنمودن ترو کار به کار گرفته می‌شود. این وسیله توسط جراحانی که بالا گرفتن جدار شکم برایشان مشکل است یا به علت لاغر یا چاق بودن بیمار انجام این کار با مشکل مواجه می‌شود کار برد دارد.

 ۶۵۸ صفحه، ۴۰ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-420-890-4 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۹۰۰۰ ت - 14.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل 1: تاریخچه لاپاروسکوپی مدرن
فصل 2: لوازم
فصل 3: بیهوشی
فصل 4: دسترسی لاپاروسکوپیک
فصل 5: بخیه زدن به روش لاپاروسکوپی
فصل 6: آناتومی داخل پریتوئن و رتروپریتوئن
فصل 7: باروری
فصل 8: هیستروسکوپی
فصل 9: درمان توده‌های ادنکس
فصل 10: اندومتریوز
فصل 11: آزاد کردن چسبندگی‌ها به روش لاپاروسکوپی
فصل 12: لیوموم‌ها
فصل 13: هیسترکتومی
فصل 14: کف لگن
فصل 15: درمان درد مزمن لگن به روش لاپاروسکوپی
فصل 16: بدخیمی‌های زنان
فصل 17: لاپاروسکوپی در بیماران حامله
فصل 18: جراحی‌های کودکان به روش دسترسی محدود
فصل 19: جراحی عروق به روش لاپاروسکوپی در سال 2007
فصل 20: عوارض لاپاروسکوپی
فصل 21: دیگر اعمال جراحی لگن
فصل 23: لاپاروسکوپی به کمک روبوت
فصل 24: هیستروسکوپی و کانسر آندومتر
فصل 25: بررسی اجمالی عوارض لاپاروسکوپی
فصل ضمیمه A: رضایت نامه آگاهانه و اشتباه در درمان
اطلس

راهنمای دانلود کتاب لاپاروسکوپی و هیستروسکوپی نزهت در جراحی زنان

برای دانلود کتاب لاپاروسکوپی و هیستروسکوپی نزهت در جراحی زنان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  لاپاروسکوپی و هیستروسکوپی نزهت در جراحی زنان