دانلود کتاب لباس رسمی لازم نیست: داستان‌های کوتاه آموزنده

  • از: زهره زاهدی
  • ناشر: انتشارات آسمان نیلگون
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب لباس رسمی لازم نیست: داستان‌های کوتاه آموزنده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب لباس رسمی لازم نیست: داستان‌های کوتاه آموزنده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب لباس رسمی لازم نیست: داستان‌های کوتاه آموزنده

زهره زاهدی، در کتاب لباس رسمی لازم نیست: داستان‌های کوتاه آموزنده، مجموعه‌ای از سیزده داستان را گرد‌آوری کرده که موضوع تمامی این داستان‌ها آموزنده و اخلاقی است. این کتاب دو زبانه (انگلیسی - فارسی) است.

در اکثر داستان‌های کتاب لباس رسمی لازم نیست: داستان‌های کوتاه آموزنده، عشق خداوند و عشق الهی احساس می‌شود. این عشق نشان‌دهنده این است که خداوند دل‌مشغولی‌ها و نیازهای ما را می‌داند. خداوند ما را به سمت خود فرا می‌خواند.

پس، همان‌طور که هستی بیا. لباس رسمی لازم نیست!

در بخشی از کتاب لباس رسمی لازم نیست: داستان‌های کوتاه آموزنده (No jacket required) می‌خوانیم:

با ناباوری سر تکان دادم. قاعدتاً نباید اینجا باشد. هر چه که نه، امکان نداشت در اینجا از من استقبال شود. بارها توسط افراد مختلف از من دعوت شده بود، تا بالاخره تصمیم گرفتم بیایم ببینم داستان اینجا چیست. ولی امکان ندارد اینجا همان‌جا باشد. به‌سرعت به دعوت‌نامه‌ای که در دست می‌فشردم نگاه کردم. با مرور کلمات، از نو بررسی‌اش کردم: «همان‌طور که هستی بیا. لباس رسمی لازم نیست» و محل را پیدا کردم.

بله، درست آمده بودم. دوباره از پنجره سرک کشیدم و اتاقی دیدم پر از کسانی که صورت‌های‌شان از شادی می‌درخشید. همگی لباس‌های تمیز و مرتب به تن داشتند. پوشیده در لباس های فاخر، در حال شام خوردن در این رستوران بسیار عالی و مجلل، به طرز غریبی پاکیزه به نظر می‌رسیدند.

با شرمندگی به لباس‌های ژنده و پاره و پر از لکه‌‌ خودم نگاه کردم. کثیف و در واقع چرک بودم. ظاهراً بوی تعفن مرا تحلیل می‌برد و نمی‌توانستم چرکی را که به تنم چسبیده بود از خود بتکانم. در حالی که برمی‌گشتم که بروم، انگار کلمات دعوت‌نامه به طرفم می‌جستند: «همان‌طور که هستی بیا. لباس رسمی لازم نیست».

I shook my head in disbelief. This couldn’t be the right place. After all, I couldn’t possibly be welcome here. I had been given an invitation several times, by several different people, and had finally decided to see what this place was all about. But, this just couldn’t be the right place. Quickly, I glanced down at the invitation that I clutched in my hand. I scanned past the words, “Come as you are. No jacket required,” and found the location.

 ۱۰۴ صفحه، ۷۵۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7575-08-6 

چاپ ۱۳۹۳: ۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

به کاشتن ادامه بده
Just Keep Planting
لباس رسمی لازم نیست
No Jacket Required
حسرتی نیست
No Regrets
فراموش‌نشده
Not Forgotten
دیدن، باور کردن است
Seeing is believing!
آه ...
Sigh...
قلوه‌سنگ‌های بزرگ
The Big Rocks
پسری که هرگز نمی‌توانم فراموش کنم
The Boy I Could Never Forget
تاکسی‌سواری‌ای که هرگز فراموش نخواهم کرد
The Cabride I’ll Never Forget
معرکه‌ترین بابای عالم
The Coolest Dad in the Universe
بریدن شیرینی
Cutting a pie
کاراته‌باز
The Karate Kid
خداحافظ مادر
Good bye, Mother

راهنمای دانلود کتاب لباس رسمی لازم نیست: داستان‌های کوتاه آموزنده

برای دانلود کتاب لباس رسمی لازم نیست: داستان‌های کوتاه آموزنده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  لباس رسمی لازم نیست: داستان‌های کوتاه آموزنده