دانلود ماهنامه نجومی ساروس - شماره 24

  • ناشر: مجله ساروس
  • ۵ رای
  • برای دانلود قانونی ماهنامه نجومی ساروس - شماره 24 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی ماهنامه نجومی ساروس - شماره 24 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی ماهنامه نجومی ساروس - شماره 24

در ساروس شماره بیست‌و‌چهار می‌خوانید:

«جی. آر .آر تالکین نویسنده فقید انگلیسی، در مجموعه «ارباب حلقه‌ها»‌ی خود، دنیایی را به تصویر می‌کشد که در آن حلقه‌ها نماد قدرت هستند. قدرت حلقه‌ها می‌تواند سازنده و در عین حال ویرانگر و خانمان‌سوز باشد. در این میان، حلقه‌ای وجود دارد که از تمام حلقه‌ها قدرتمندتر است. صاحب این حلقه، ارباب حلقه‌ها خواهد بود و با قدرت بی‌پایانش بر جهان حکمرانی خواهد کرد.

در منظومه شمسی ما، لقب ارباب حلقه‌ها را به زحل نسبت می‌دهند؛ سیاره‌ای که با حلقه‌های بسیارش، به حق شایسته این نام است. از نگاهی دیگر، زحل هنوز به ارباب حلقه‌ها تبدیل نشده! چرا که هنوز آن واپسین حلقه‌ی دانش را به دست نیاورده است. آن حلقه، کاسینی... حلقه‌ای ست از برای یافتن»

در پرده دوم این شماره از ساروس، درباره کاسینی صحبت کرده‌ایم، فضاپیمایی که پس از ۲۰ سال فعالیت و پژوهش در فضا در تاریخ ۲۴ شهریور ماه ۹۶ طی ماموریت پایان باشکوه بر سطح زحل شیرجه زد و نابود شد. علاوه بر پرده دوم، مطالب متنوع بخش‌های دیگر ساروس ۲۴ را نیز می‌توانید با دانلود رایگان این نشریه، مطالعه نمایید.

 ۹۵ صفحه، ۱۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود ماهنامه نجومی ساروس - شماره 24

برای دانلود ماهنامه نجومی ساروس - شماره 24 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  ماهنامه نجومی ساروس - شماره 24
sahar alizadeh
۱۳۹۶/۷/۲۴
عالی بود و جامع
majid sad
۱۳۹۶/۷/۲۶
عجب عظمتی دارد خدا
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)