دانلود ماهنامه نجومی ساروس - شماره 25

  • ناشر: مجله ساروس
  • ۷ رای
  • برای دانلود قانونی ماهنامه نجومی ساروس - شماره 25 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی ماهنامه نجومی ساروس - شماره 25 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی ماهنامه نجومی ساروس - شماره 25

در ساروس شماره بیست‌وپنج می‌خوانید:

اگر طرفدار داستان‌های جنایی باشید، می‌دانید که دستگیری جنایتکار شامل چندین مرحله است. ابتدا جرم‌شناسان به بررسی محل وقوع جرم می‌پردازند تا اطلاعاتی مانند اثر انگشت به دست بیاورند؛ سپس با شاهدان صحبت می‌نمایند و در نهایت جنایتکار را دستگیر می‌کنند.

در تاریخ طبیعی زمین، مرگ مشکوک تعداد زیادی از دایناسورها در 66 میلیون سال پیش نیز بی‌شباهت به یک ماجرای جنایی نیست. قاتل دایناسورها چه عامل یا عواملی بودند؟ چه شواهدی برای متهم کردن آن‌ها در دست داریم؟

در پرده‌ی دوم ساروس 25 با استفاده از شواهد و مدارک پیدا شده و با کمک جرم‌شناسان متخصص به دنبال پاسخ این پرسش‌ها هستیم. در نگاه اول به نظر می‌رسد که پای شیئی آسمانی در میان باشد.

در پرده دوم این شماره از ساروس، درباره متهم ردیف اول قتل دایناسورها صحبت کرده‌ایم؛ شهاب‌سنگ‌ها. و در کنار جستجوی شواهد موجود به این سوال مهم پاسخ داده‌ایم که آیا اصلا دایناسورها منقرض شده‌اند؟

پرده دوم و بخش‌های متنوع دیگر ساروس 25 را می‌توانید با دانلود رایگان این نشریه، مطالعه نمایید.

 ۹۲ صفحه، ۱۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود ماهنامه نجومی ساروس - شماره 25

برای دانلود ماهنامه نجومی ساروس - شماره 25 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  ماهنامه نجومی ساروس - شماره 25
Lili Hd
۱۳۹۷/۱۰/۱۸
عالیه
خیلی کامل و مفید
حمید کاوه
۱۳۹۷/۶/۱۵
عاشقتم
null null
۱۳۹۷/۳/۱۷
یه مجله آلی در مورد نجوم «حرف نداری ساروس»
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)