دانلود کتاب ماهی سیاه کوچولو

  • از: صمد بهرنگی
  • ۷۸۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب ماهی سیاه کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب ماهی سیاه کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ماهی سیاه کوچولو

ماهی سیاه کوچولو یکی از داستان‌های کودکان نوشته صمد بهرنگی نویسندهٔ ایرانی است. او این داستان را در زمستان سال ۱۳۴۶ نوشت و انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آن را منتشر کرد.

زبان نمادین این داستان الهام بخش بسیاری از نویسندگان و شاعران مختلف بوده‌است و اشعار و متون بسیاری در وصفش سروده شده‌است. ماهی سیاه کوچولو کتاب برگزیده کودک در سال ۱۳۴۷ شد. همچنین جایزه ششمین نمایشگاه کتاب کودک در بلونیا ایتالیا و جایزهٔ بی‌ینال براتیسلاوای چک‌اسلواکی را در سال ۱۹۶۹ دریافت کرده‌است. این کتاب به بسیاری از زبان‌های جهان ترجمه شده‌است.

ماهی سیاه کوچولو از زندگی توی جویبار خسته شده اون می خواد بره و بره تا بفهمه جویبار به کجا می رسه زندگی جاهای دیگه چطوریه می‌خواد چیزای زیادی یاد بگیره اون می‌دونه خطرات زیادی سر راهش هست اما از خطرات نمی ترسه و آماده مبارزه است.

 ۴۵ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۴۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب ماهی سیاه کوچولو

برای دانلود کتاب ماهی سیاه کوچولو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ماهی سیاه کوچولو
کاربر S
۱۳۹۵/۱۲/۲۰
داستان خیلی زیبایه. عاشق این جمله کتاب شدم:ماهی سیاه گفت: «شما زیادی فکر می‌کنید. همه‌اش که نباید فکر کرد. راه که بیفتیم، ترسمان به کلّی می‌ریزد.»
نرگس _س
۱۳۹۴/۶/۱۱
جالب بود
به نظر من ماهی سیاه کوچولو میدونست که داره میمیره و بدنش پر از زهر میشه واسه همین جون خودشو فدا کرد تا همه ماهی‌ها نجات پیدا کنند , اون ماهی ریزه‌ای که آخر بار نجات پیدا کرد همون مامان بزرگه ماهیها بود ;-)
yegane alizade
۱۳۹۶/۸/۲
یکی از معلم هام ازم خواسته بود که این رو بخونم تا معنی هویتو بهتر بفهمم و حالا که نی خوندم میفهمم منظورش چی بوده
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵۱۴)