دانلود کتاب مبانی ویندوز 7


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مبانی ویندوز 7 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مبانی ویندوز 7

کتاب مبانی ویندوز 7 به قلم سعیده مفیدی نسب، به منظور آموزش تکمیلی مبانی کامپیوتر و ویندوز 7 به صورت قابل فهم و جذاب، جهت تثبیت، تکمیل و تسهیل یادگیری آموزش رایانه در کودکان تالیف شده است.

ویندوز 7 به منظور استفاده در کامپیوترهای شخصی در سال 2009 به بازار عرضه شد. این سیستم‌عامل هفتمین نسخه از سیستم‌عامل‌های ویندوز بود و علت نام‌گذاری آن هم به این دلیل است. ویندوز 7 ویندوزی موفق و به نوعی ادامه دهنده‌ی راه ویندوز XP بود که تا حدود زیادی معایب ویندوز ویستا را نیز پوشاند.

هدف از تالیف کتاب مبانی ویندوز 7، بهبود و بهسازی آموزش رایانه در دوره دبستان و همچنین رفع نیازها و تقویت توانایی‌های دانش‌آموزان است.

برای آموزش این کتاب، 30 ساعت برای دانش‌آموزان رده سنی 9 الی 13 سال پیشنهاد می‌شود. همچنین بهتر است تا کودکان قبل از شروع یادگیری این کتاب، اطلاعات پیش‌نیاز ارائه شده در کتاب مبانی 1 و 2 را آموخته باشند.

کتاب مبانی ویندوز 7 مناسب چه کسانی است؟

این کتاب با گرافیک و صفحه‌آرایی جذاب و چشم‌نواز باعث افزایش علاقه و انگیزه در یادگیری کامپیوتر برای کودکان دبستانی می‌شود. محتوای کتاب کاملاً متناسب با سطح یادگیری این گروه سنی است و پایان هر فصل تمرین‌هایی جهت تثبیت یادگیری مباحث در بردارد.

 ۱۱۲ صفحه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-7789-11-7 

چاپ ۱۳۹۳: ۴۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مبانی ویندوز 7

برای دانلود کتاب مبانی ویندوز 7 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مبانی ویندوز 7

نظرات کتاب مبانی ویندوز 7

ملیکا ابراهیمی
۱۳۹۹/۷/۳
عالیه هه منم لبتابم ویندوز 7 هستش
مشاهد همه نظرات (۱)