دانلود کتاب متحرک سازی تصاویر پس زمینه بازی در اندروید استودیو

عکس جلد کتاب متحرک سازی تصاویر پس زمینه بازی در اندروید استودیو
قیمت:
۲۰۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب متحرک سازی تصاویر پس زمینه بازی در اندروید استودیو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب متحرک سازی تصاویر پس زمینه بازی در اندروید استودیو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب متحرک سازی تصاویر پس زمینه بازی در اندروید استودیو

کتاب متحرک سازی تصاویر پس زمینه بازی در اندروید استودیو به قلم جان هورتون، به شما کمک می‌کند تا بتوانید سه لایه مختلف (متنی و تصویری) را به عنوان پس‌زمینه، در بازی خود متحرک کنید.

بسیاری از شما ممکن است به عنوان یک برنامه‌نویس یا توسعه دهنده اپلیکیشن تصمیم به ایجاد یک بازی کامپیوتری گرفته باشید و به دنبال منبعی برای یادگیری متحرک‌سازی تصاویر پس زمینه آن باشید.

جان هورتون (John Horton) در این کتاب قصد دارد ترفندی که برای ایجاد تصویر پس‌زمینه متحرک از آن استفاده می‌شود، را توضیح دهد. هنگامی که چند لایه از تصویر زمینه داشته باشید، می‌توانید آن‌ها را با سرعت‌های مختلف حرکت دهید تا حرکت و عمق، شبیه‌سازی شود. با حرکت دادن سریع‌تر لایه جلویی نسبت به لایه عقبی، فاصله و عمق به وجود می‌آید.

بازی‌های ویدیویی از این تکنیک استفاده نمی‌کنند و اولین استفاده مدرن از این روش به اوایل سینما برمی‌گردد. کارتون مشهور والت دیزنی یعنی سفید برفی از این تکنیک به همراه ترفندی دیگر استفاده کرد، طوری که لایه‌های پس‌زمینه را در جهت‌های مخالف هم حرکت دادند تا به یک جلوه چرخش رسیدند.

فهرست مطالب

مقدمه
توضیح بازی
ایجاد پروژه
شروع کدنویسی
اضافه کردن تصاویر به پروژه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب متحرک سازی تصاویر پس زمینه بازی در اندروید استودیو
نویسنده
مترجممحمود خاوریان
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۴
زبانفارسی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب الکترونیک
موضوع کتابکتاب‌های آموزش برنامه نویسی