دانلود کتاب متحرک سازی تصاویر پس زمینه بازی در اندروید استودیو

  • از: جان هورتون، محمود خاوریان
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب متحرک سازی تصاویر پس زمینه بازی در اندروید استودیو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب متحرک سازی تصاویر پس زمینه بازی در اندروید استودیو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب متحرک سازی تصاویر پس زمینه بازی در اندروید استودیو

کتاب متحرک سازی تصاویر پس زمینه بازی در اندروید استودیو به قلم جان هورتون، به شما کمک می‌کند تا بتوانید سه لایه مختلف (متنی و تصویری) را به عنوان پس‌زمینه، در بازی خود متحرک کنید.

بسیاری از شما ممکن است به عنوان یک برنامه‌نویس یا توسعه دهنده اپلیکیشن تصمیم به ایجاد یک بازی کامپیوتری گرفته باشید و به دنبال منبعی برای یادگیری متحرک‌سازی تصاویر پس زمینه آن باشید.

جان هورتون (John Horton) در این کتاب قصد دارد ترفندی که برای ایجاد تصویر پس‌زمینه متحرک از آن استفاده می‌شود، را توضیح دهد. هنگامی که چند لایه از تصویر زمینه داشته باشید، می‌توانید آن‌ها را با سرعت‌های مختلف حرکت دهید تا حرکت و عمق، شبیه‌سازی شود. با حرکت دادن سریع‌تر لایه جلویی نسبت به لایه عقبی، فاصله و عمق به وجود می‌آید.

بازی‌های ویدیویی از این تکنیک استفاده نمی‌کنند و اولین استفاده مدرن از این روش به اوایل سینما برمی‌گردد. کارتون مشهور والت دیزنی یعنی سفید برفی از این تکنیک به همراه ترفندی دیگر استفاده کرد، طوری که لایه‌های پس‌زمینه را در جهت‌های مخالف هم حرکت دادند تا به یک جلوه چرخش رسیدند.

 ۲۴ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
توضیح بازی
ایجاد پروژه
شروع کدنویسی
اضافه کردن تصاویر به پروژه

راهنمای دانلود کتاب متحرک سازی تصاویر پس زمینه بازی در اندروید استودیو

برای دانلود کتاب متحرک سازی تصاویر پس زمینه بازی در اندروید استودیو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  متحرک سازی تصاویر پس زمینه بازی در اندروید استودیو

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.