دانلود کتاب صوتی مجرد بودن و مزیت‌های دور از انتظار آن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مجرد بودن و مزیت‌های دور از انتظار آن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مجرد بودن و مزیت‌های دور از انتظار آن

کتاب صوتی مجرد بودن و مزیت‌های دور از انتظار آن، فواید و امتیازات مجرد بودن را شرح می‌دهد و توضیحی کوتاهی برای هر یک از آن‌ها ارائه می‌کند.

اگر شخصی هستید که تنهایی را به بودن با کسی ترجیح می‌دهید و یا برعکس، باید بدانید که مجرد بودن برتری‌های بسیاری دارد که این کتاب صوتی آن‌ها را شرح می‌دهد. وقت گذراندن با خود، برای هر فردی که به تنهایی علاقمند است می‌تواند جذاب باشد و امتیازات آشکار و فراوانی دارد. به عنوان مثال شما زمانی که مجرد هستید، آزادی و انعطاف‌پذیری بیشتری دارید و فقط به دلیل تنها نبودن خود را درگیر یک رابطه نمی‌‌‌‌کنید.

اغلب انسان‌ها ترجیح می‌دهند که تنها و مجرد بمانند، زندگی آسوده و بدون دغدغه‌ای داشته باشند و اسیر رابطه‌های بیهوده و یا ناخوشایند با شخص دیگری نشوند. مجرد بودن به انسان‌ها آزادی می‌دهد و موجب می‌شود وقت و انرژی‌شان صرف فردی نشود که برای آن‌ها ارزش قائل نیست.

برخی مزیت‌های مجرد بودن:

- مسئولیت‌های کمتری دارید.
- حساب بانکی‌تان ترقی می‌کند.
- روابط خود با دیگران را رشد می‌دهید.
- می‌توانید بدون ترس با دیگران گپ بزنید.
- می‌توانید بیشتر از قبل به خودتان اتکا کنید.
- می‌توانید روی خودتان کار کنید تا بهتر شوید.
- می‌دانید که می‌توانید به خودتان اعتماد کنید.
- زندگی شما در مسیر مشخصی قرار می‌گیرد.
- خودتان مسئول طراحی نقشه‌ی زندگی‌تان هستید.
- می‌توانید هر زمان که دل‌تان بخواهد به مسافرت بروید.
- می‌توانید به میزان زیادی در زمان خود صرفه‌جویی کنید.
- می‌توانید زندگی‌تان را از چیزهایی پر کنید که باعث خوشحالی‌تان می‌شود.

در قسمتی از کتاب صوتی می‌مجرد بودن و مزیت‌های دور از انتظار آن شنویم:

آیا می‌دانید که زوج‌ها چه مقدار از زمان معمول خود را صرف استفاده از تلفن همراه‌شان و پیام دادن به یکدیگر می‌کنند. افراد زیادی هستند که بدون داشتن ارتباط، مدام دچار اضطراب می‌شوند، این پیامک‌ها و تماس‌های تلفنی می‌تواند چندین ساعت در روز زمان شما را کم کند. البته می‌توانید با فردی که مستقل‌تر باشد از این اتلاف وقت جلوگیری کنید، اما پیدا کردن چنین فردی کاری دشواری به شمار می‌آید. اگر مایل هستید زمان‌تان را در راه موثرتری سرمایه‌گذاری کنید، زندگی مجردی انتخاب مناسبی برای شماست.

 ۳۱ دقیقه، ۳۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۲ دقیقه
مجرد بودن و مزیت‌های دور از انتظار آن

راهنمای دانلود کتاب صوتی مجرد بودن و مزیت‌های دور از انتظار آن

برای دانلود کتاب صوتی مجرد بودن و مزیت‌های دور از انتظار آن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مجرد بودن و مزیت‌های دور از انتظار آن
کاربر ک
۱۳۹۹/۱/۳
بالاخره یکی بما فکر کرد اما باور کنید مجردا وقتشون کمتره کارا و مسئولیتاشون بیشتره نمیدونم چرا متاهلها فکر میکنن مجردا موظفن وظایف اونارو انجام بدن چه میدونم بچه هاشون ببرن مدرسه و بیارن بهشون درس با بیشتر...
شیلا مشکین فام
۱۳۹۹/۱/۴
سلام واقعا موندم چرا مردم ما به جای قضاوت نادرست یکم فکر نمیکنن همه جنبه منفی کتاب گرفتید ولی یکی دقت نکرد که این کتاب داره زندگی متاهلی رو توضیح میده و میگه اگه عرضه نداری زندگی متاهلی رو اداره کنی بیشتر...
Sahel S
۱۳۹۹/۱/۳
کتاب بسیار عالی بود نکات خوب و مفیدی داشت صدای گوینده بسیار عالی بود ممنون از کتابراه👌
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۳)