دانلود کتاب مجموعه آثار صادق هدایت: (بوف کور - سایه و روشن) همراه با نقد و بررسی (جلد 4)

  • از: داود علی بابایی
  • ناشر: انتشارات امید فردا
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب مجموعه آثار صادق هدایت: (بوف کور - سایه و روشن) همراه با نقد و بررسی (جلد 4) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مجموعه آثار صادق هدایت: (بوف کور - سایه و روشن) همراه با نقد و بررسی (جلد 4) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مجموعه آثار صادق هدایت: (بوف کور - سایه و روشن) همراه با نقد و بررسی (جلد 4)

داود علی بابایی در کتاب مجموعه آثار صادق هدایت: (بوف کور - سایه و روشن) همراه با نقد و بررسی (جلد 4)، به تحلیل دو اثر برجسته‌ی ادبیات ایران می‌پردازد.

بوف کور شرح حال تلاش روحی مردی است که از زندگی روزمره فراری شده و در پی رویای زیبای خود می‌رود. او می‌خواهد خودش را بشناسد و چگونگی تغییرش را ببنید. بوف کور داستان انسانی است که در پهنه‌ی زمین پناهی نمی‌بیند، پیوندی با آسمان ندارد، زندگی تباه و تنهای امروزش در نگاه موشکافانه‌ی هدایت، فساد و پوسیدگی تاریخی‌اش را گواهی می‌کند.

صادق هدایت نویسنده‌ی رمان بوف کور، داستان‌نویس، مترجم و از پیشتازان عرصه‌ی ادبیات نوین ایران است و بسیاری از افراد برجسته در ادبیات، رمان بوف کور او را از درخشان‌ترین آثار ادبیات داستانی معاصر می‌دانند.

در بخشی از کتاب مجموعه آثار صادق هدایت: (بوف کور - سایه و روشن) همراه با نقد و بررسی (جلد 4) می‌خوانیم:

در زندگی زخم‌هایی هست که مثل خوره روح را آهسته در انزوا می‌خورد و می‌تراشد. این دردها را نمی‌شود به کسی اظهار کرد، چون عموما عادت دارند که این دردهای باورنکردنی را جزء اتفاقات و پیش آمدهای نادر و عجیب بشمارند و اگر کسی بگوید یا بنویسد، مردم بر سبیل عقاید جاری و عقاید خودشان سعی می‌کنند آن را با لبخند شکاک و تمسخرآمیز تلقی بکنند. زیرا بشر هنوز چاره و دوائی برایش پیدا نکرده و تنها داروی آن فراموشی به توسط شراب و خواب مصنوعی به وسیله‌ی افیون و مواد مخدره است. ولی افسوس که تأثیر اینگونه داروها موقت است و به جای تسکین پس از مدتی بر شدت درد می‌افزاید.

آیا روزی به اسرار این اتفاقات ماوراء طبیعی، این انعکاس سایه‌ی روح، که در حالت اغماء و برزخ بین خواب و بیداری جلوه می‌کند، کسی پی خواهد برد؟

من فقط به شرح یکی از این پیش آمدها می‌پردازم که برای خودم اتفاق افتاده و به قدری مرا تکان داده که هرگز فراموش نخواهم کرد و نشان شوم آن تا زنده ام، از روز ازل تا ابد تا آن جا که خارج از فهم و ادراک بشر است زندگی مرا زهرآلود خواهد کرد. زهرآلود نوشتم، ولی میخواستم بگویم داغ آن را همیشه با خودم داشته و خواهم داشت.

 ۲۴۵ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-5731-81-x 

چاپ ۱۳۸۳: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

به بهانه پیشگفتار
بوف کور
سایه و روشن

راهنمای دانلود کتاب مجموعه آثار صادق هدایت: (بوف کور - سایه و روشن) همراه با نقد و بررسی (جلد 4)

برای دانلود کتاب مجموعه آثار صادق هدایت: (بوف کور - سایه و روشن) همراه با نقد و بررسی (جلد 4) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مجموعه آثار صادق هدایت: (بوف کور - سایه و روشن) همراه با نقد و بررسی (جلد 4)

نظرات کتاب مجموعه آثار صادق هدایت: (بوف کور - سایه و روشن) همراه با نقد و بررسی (جلد 4)

Mozhgan rastegari
۱۳۹۸/۹/۸
اصلا نمیتونم با این حجم از نا امیدی و بدبختی ارتباط برقرار کنم
مشاهد همه نظرات (۱)