دانلود کتاب مجموعه اطلاعات حقوقی و تجاری


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مجموعه اطلاعات حقوقی و تجاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مجموعه اطلاعات حقوقی و تجاری

کتاب مجموعه اطلاعات حقوقی و تجاری نوشته‌ی ایرج زینال زاده با هدف ارائه پراهمیت‌ترین و کلیدی‌ترین مفاهیم حقوق تجاری در قالب نمودار و جدول به رشته‌ی تحریر درآمده است.

درس حقوق تجارت به دلیل پیچیدگی‌های بسیار و حجم مطالب بالا همیشه جزء بزرگترین دل مشغولی‌های شرکت کنندگان آزمون‌های حقوقی خواهد بود. به همین خاطر ایرج زینال زاده در کتاب مجموعه اطلاعات حقوقی و تجاری (Legal & commercial information collections) سعی دارد مهم‌ترین نکات درس حقوق تجارت یک تا چهار را به زبانی ساده و روان توضیح دهد تا فرایند یادگیری شرکت‌ کنندگان را تسهیل نماید.

یکی از قسمت‌های مهمی که ایرج زینال زاده در این کتاب بدان می‌پردازد درس حقوق تجارت دو خواهد بود. چرا که او کلیه مفاهیم و قوانین این درس را به صورت تخصصی مورد بحث و بررسی قرار می‌دهد. همچنین از نکات پراهمیت در کتاب مجموعه اطلاعات حقوقی و تجاری بیان قوانین فرعی مرتبط با مباحث حقوق تجارت در آخر هر مبحث مرتبط به طور چکیده و به همراه جدول است.

در نهایت از کاربردی‌ترین مباحث این کتاب می‌توان به تعریف مالکیت معنوی، اهداف سازمان WIPO، تعریف برند، مراحل خلق برند، مراحل لازم برای ثبت اختراع و... اشاره کرد.

کتاب مجموعه اطلاعات حقوقی و تجاری مناسب چه کسانی است:

مطالعه این کتاب برای تمامی دانشجویان رشته اقتصاد، بازرگانی، برنامه‌ریزان اقتصادی سودمند و مفید خواهد بود.

در بخشی از کتاب مجموعه اطلاعات حقوقی و تجاری می‌خوانیم:

منشاء عرفی و عملی سرقفلی؛ یعنی امتیازی که مستاجر به دست آورده است. موقعیت محل و شهرت و معروفیت و سایر امتیازی است که امکان دارد مستأجر داشته باشد. به این معنی که مالک هر محل استیجاری برای کسب و تجارت به لحاظ موقعیت و مشتری‌گیری محله در بدو اجاره، مبلغی از مستأجر دریافت می‌دارد. یعنی مستأجر علاوه بر اجاره ماهانه ابتدا به مالک محل می‌پردازد.

و در نتیجه سال‌ها زحمت و اشتغال مستمر و عرضه کردن محصولات و کالاهای مرغوب و حسن رفتار با مشتریان شهرت و معروفیتی برای محل کسب تحصیل می‌کند و در نتیجه «سرقفلی» به وجود می‌آید.

 ۸۲ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-468-566-8 

چاپ ۱۳۹۶: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: کلیات، مالکیت فکری، ورود سرمایه خارجی، رشد صنایع، سازمان‌های بین‌المللی، داخلی
فصل دوم: برند Brand
فصل سوم: اختراع، حق اختراع Patent
فصل چهارم: سرقفلی و قوانین مرتبط با آن
فصل پنجم: نمایندگی‌ «فروش کالای خارجی» نحوه فعالیت نمایندگی «شعب شرکت‌های خارجی»
منابع و مراجع

راهنمای دانلود کتاب مجموعه اطلاعات حقوقی و تجاری

برای دانلود کتاب مجموعه اطلاعات حقوقی و تجاری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مجموعه اطلاعات حقوقی و تجاری

نظرات کتاب مجموعه اطلاعات حقوقی و تجاری

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.