دانلود کتاب مجموعه داستان‌های ماندگار: داستان‌هایی جذاب و آموزنده برای تمام انسان‌ها از 9 سال تا 99 سال

  • از: علیرضا باقری
  • ناشر: انتشارات مدید
  • ۷۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب مجموعه داستان‌های ماندگار: داستان‌هایی جذاب و آموزنده برای تمام انسان‌ها از 9 سال تا 99 سال و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب مجموعه داستان‌های ماندگار: داستان‌هایی جذاب و آموزنده برای تمام انسان‌ها از 9 سال تا 99 سال و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مجموعه داستان‌های ماندگار: داستان‌هایی جذاب و آموزنده برای تمام انسان‌ها از 9 سال تا 99 سال

علیرضا باقری در کتاب مجموعه داستان‌های ماندگار: داستان‌هایی جذاب و آموزنده برای تمام انسان‌ها از 9 سال تا 99 سال، مجموعه‌ای از داستان‌های کهن و پندآموز را گردآوری کرده که برای تمامی سنین دلچسب و دلنشین است.

این اثر همچون داستان‌های شیرین و پندآموز «کلیله و دمنه» سرشار از نکات حکیمانه و خردمندانه برای زندگی سالم، صحیح و اخلاقی در این کره‌ی خاکی است. همه‌ی انسان‌ها به طور غریزی عاشق کتاب و داستان هستند زیرا با ایده‌ها، مکان‌ها و موجوداتی که قبلاً با آن‌ها روبه‌رو نشده‌اند آشنا می‌شوند.

داستان‌هایی که هر انسانی می‌شنود و یا می‌خواند، می‌تواند تأثیر عمیقی بر افکار و روحیه او بگذارد؛ علاوه بر این، فرد برای مقابله با مسائل گوناگون و ارتباط با دیگران آمادگی بیشتر و همچنین درک و فهم بالاتری از مشکلات پیدا می‌کنند.

داستان‌ها با قلب و روح ما در سنین مختلف به شکل بخشی از باورها و دروس زندگی عجین می‌گردند و درس‌های ساده خود را در غالب تصاویری به یاد ماندنی در ناخودآگاه حک می‌نمایند. این داستان‌ها برای سن خاصی گفته نشده، بلکه برای روحی انسانی که آماده‌ی دریافت نور و حقیقت است، جاری شده.

کل زندگی خواب دیدنِ نمایشی بیش نیست، که انسان‌ها بازیگران نقش‌های آن هستند، باشد تا آدمی رها و بدون وابستگی به تعلقات زمینی از آن نقش بیدار شود، مطمئناً هر فرد این داستان‌ها را بدون قضاوت و با دلی روشن مطالعه نماید هرگز آن فرد قبلی نخواهد بود.

در بخشی از کتاب مجموعه داستان‌های ماندگار می‌خوانیم:

روزی روزگاری در یک مزرعه سرسبز زیبا، حیواناتی زندگی می‌کردند. همه حیوانات به نوعی درصدد رسیدن به یک زندگی ایده‌آل بودند.

زندگی ایده‌آل از دید هرکدام از آن‌ها آرزو و هدفی بود که برای رسیدن به آن، با توجه به سطح آگاهی‌شان تلاش می‌کردند.

ما به عنوان خواننده این داستان به زودی می‌ببینیم که آن‌ها در زندگی‌هایشان چه اهدافی را دنبال می‌کردند و برای رسیدن به اوج آرزوهایشان از چه راه و مسیری طی طریق می‌کردند.

از درِ چوبی مزرعه وارد می‌شویم. سمت راست ما، گندم‌های طلایی رنگ است که با وزش باد و نور طلایی آفتاب، چشمک زنان به ما نگاه می‌کنند.

پاهایمان را روی چمن‌های مرطوب می‌گذاریم و به جلو می‌رویم، کمی جلوتر خانه‌ی چوبی و کوچکی نظر ما را جلب می‌کند که داخل آن پرنده‌های اهلی مزرعه با خوشحالی زندگی می‌کنند.

خانم مرغ و جوجه‌های طلایی رنگش یکی از ساکنین آن کلبه‌ی کوچک است او مرغی تپلی با پرهای سفید و گل‌باقالی است که در لابلای پرهای سفیدش، پرهایی به رنگ قهوه‌ای، قرمز، نارنجی و حتی پرطلایی دیده می‌شود.

چشم‌های درشت مشکی و یک نوک کوچک قرمز دارد درست بالای سرش تاج کوچک و منظمی به چشم می‌خورد.

خانم مرغ قصه‌ی ما قدقدی می‌کند و پرهای بدنش را که روی پوست فربه بدنش قرار دارد تکان می‌دهد و قدقدکنان از جوجه‌هایش با عشق مراقبت می‌کند.

 ۱۳۵ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6376-68-6 

چاپ ۱۳۹۸: ۲۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

مقدمه
مزرعه
آقای موش
ققنوس
جنگل گیلاس
باغ انگور

راهنمای دانلود کتاب مجموعه داستان‌های ماندگار: داستان‌هایی جذاب و آموزنده برای تمام انسان‌ها از 9 سال تا 99 سال

برای دانلود کتاب مجموعه داستان‌های ماندگار: داستان‌هایی جذاب و آموزنده برای تمام انسان‌ها از 9 سال تا 99 سال و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مجموعه داستان‌های ماندگار: داستان‌هایی جذاب و آموزنده برای تمام انسان‌ها از 9 سال تا 99 سال

نظرات کتاب مجموعه داستان‌های ماندگار: داستان‌هایی جذاب و آموزنده برای تمام انسان‌ها از 9 سال تا 99 سال

M Salavatizadeh
۱۳۹۹/۷/۲۶
تبریک میگم به نویسنده بخاطر قلم شیوا و رسایی که دارد. این کتاب فوق العاده است. هم سبک داستان خوبی داره و هم مفاهیم ارزشمند. سبک داستانیش آدم رو به کوچه پس کوچه‌های کودکی میبره و غرق لذت میکنه ولی در عین حال معنای حقیقی مفاهیم ناب و ارزشمند انسانیت و زندگانی رو آموزش میده، با بیانی ساده و بی آلایش و که تا عمق وجود جاری میشه. برخلاف حجم کمی که داره به خوبی توانسته نگاهی ژرف به انسان، جامعه، معنویات، آرامش، محبت، دوستی، موفقیت فضایل اخلاقی داشته باشع و از این لحاظ چیزی از کتابهای روانشناسی کم نداره.
خوندن این کتاب رو به تک تک افراد پیشنهاد میکنم. مطمئن باشید پشیمون نمیشید و غرق لذت میشین. به شخصه خیلی چیزها از این کتاب یاد گرفتم.
یه تشکر ویژه هم مخصوص کتابراه و تیم خوبش برای رایگان کردن این اثر ارزشمند🌷🌷🌷
ارغوان مظفری
۱۳۹۹/۴/۳۱
بقدری دلنشین است که می‌توانید با متن کتاب به تصاویر ان چشم بدوزید، گاهی شما را به روزهای کودکی می‌برد وگاه شما را با مفاهیم عمیق حقیقت انسانی روبرو می‌کند.
سپاس از قلم نویسنده توانا 🌸🌸🌸🌸
محمد حقیقی
۱۳۹۹/۶/۱
مفهوم کتاب خوبه اما اصلا طرز نگارشش مناسب نیست، به عنوان یه نویسنده میگم تشبیه‌ها عالی بودند اما نباید توی پرانتز معنای هر تشبیه و نماد گفته بشه این بعهده‌ی خوانندست
اینجوری ادم خسته میشه وسطای خوندنش
مشاهد همه نظرات (۳۹)