دانلود کتاب مجموعه مقالات نهمین همایش مجازی بین المللی‌ تحولات جدید ایران و جهان

  • از: بهرام نوازنی
  • ۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب مجموعه مقالات نهمین همایش مجازی بین المللی‌ تحولات جدید ایران و جهان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مجموعه مقالات نهمین همایش مجازی بین المللی‌ تحولات جدید ایران و جهان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مجموعه مقالات نهمین همایش مجازی بین المللی‌ تحولات جدید ایران و جهان

نهمین همایش بین‌المللی مجازی نیز همچون هشت همایش گذشته، برای بررسی و موشکافی تحولات و دگرگونیهایی که ایران و منطقه و جهان را درگیر خود ساخته و دولت‌ها و کنش‌گران فرادولتی و فرودولتی را به تکاپو و چاره‌اندیشی انداخته است، با استقبال چشمگیر استادان و پژوهش‌گران ایرانی و غیر ایرانی روبه‌رو شد و ما را بر آن داشت تا این همایش را نیز همچون هفت همایش گذشته، بهصورت مجازی برگزار کنیم. از این طریق و با میانگذر از محدودیت‌های مالی و زمانی، برگزارکنندگان همایش تلاش کردند فرصت کافی را برای پژوهش‌گران و دانشجویان علاقمند به فعالیت‌های علمی و پژوهشی فراهم کرده و با تشویق آنان به ارسال چکیده و مقاله، امکان انتشار آثار و دیدگاه‌های آنان را فراهم کنند. 

در این مجموعه پیشِ رو، 13 مقاله فارسی از استادان، پژوهش‌گران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌های سراسر کشور و یک مقاله انگلیسی از فدراسیون روسیه که در مهلت اعلام شده به دبیرخانه همایش رسیده بود، پس از ارزیابی و اصلاح، در زمینه‌های مختلف منتشر شده است. 

 ۹۴ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مجموعه مقالات نهمین همایش مجازی بین المللی‌ تحولات جدید ایران و جهان

برای دانلود کتاب مجموعه مقالات نهمین همایش مجازی بین المللی‌ تحولات جدید ایران و جهان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مجموعه مقالات نهمین همایش مجازی بین المللی‌ تحولات جدید ایران و جهان
محدثه نجفی
۱۳۹۵/۷/۱۲
این کتاب گزیده ای جامع از سایر منابع که دراین زمینه به صورت پراکنده وجود دارند است و خیلی جامع و عالی.
محسن زارع
۱۳۹۴/۱۲/۱۳
مطالب گویا، روان و کاربردی هستند
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)