دانلود کتاب مدیریت زمان در کارآمدی منابع انسانی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مدیریت زمان در کارآمدی منابع انسانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مدیریت زمان در کارآمدی منابع انسانی

سید ابوالفضل خاتمی در کتاب مدیریت زمان در کارآمدی منابع انسانی، به برخی از مهم‌ترین مهارت‌های دستیابی به مدیریت صحیح زمان متناسب با موقعیت سازمان که باعث افزایش اثربخشی سازمان می‌گردد، می‌پردازد.

مدیریت و رهبری از ارکان سازمان و جامعه است و مدیران به منظور ایجاد یک سازمان سالم و یادگیرنده نیازمند آشنایی با مهارت‌های نوین، پارادیم‌های توسعه منابع انسانی، استفاده از روش سیستم‌ها برای تعیین تنگناها و چالش‌ها و ارائه راهکارها در بخش‌های مختلف هستند.

امروزه مدیریت «زمان» در علم مدیریت از جایگاه خاصی برخوردار است. زیرا این رویکرد همواره با بشر همراه بوده و این احساس را برای او به وجود آورده که از زمان عقب می‌ماند و نمی‌تواند از آن بصورت مؤثر بهره گیرد. بررسی تاریخ به ما نشان می‌دهد که مدیریت ضعیف زمان یک مسئله قدیمی است. مسئله‌ای که فناوری آن را بوجود نیاورده و آن را نمی‌تواند حل کند. در شرایطی که ابزار بیشتری برای مدیریت زمان در اختیار داریم و فرآیندهای اداری، کمتر در پیچ و تاب تشریفات اداری و کاغذ بازی گم می‌شوند. مدیریت ضعیف زمان را کمتر می‌توان مخفی کرد. مدیریت زمان موضوعی است که همه افراد چه در زندگی شخصی و چه در زندگی حرفه‌ای، نیاز داریم با آن روبرو شویم و با مدیریت درست آن به کارایی اثربخشی سازمانی نائل گردیم.

پس با استفاده از روش‌های مدیریت زمان، بینش افراد در مورد نحوه استفاده از زمان بیشتر شده، تخمین دقیق‌تری از مدت زمان لازم جهت انجام کارها به دست می‌آورند و در مجموع نتایج مفیدی حاصل می‌گردد.

 ۱۲۳ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8794-91-2 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۶۸۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۶۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

بخش یکم
فصل اول: کلیات
فصل دوم: مدیریت زمان
بخش دوم
فصل اول: اثربخشی سازمانی
بخش سوم
منابع و مآخذ

راهنمای دانلود کتاب مدیریت زمان در کارآمدی منابع انسانی

برای دانلود کتاب مدیریت زمان در کارآمدی منابع انسانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مدیریت زمان در کارآمدی منابع انسانی
Ali Shahlai
۱۳۹۸/۱۲/۱۵
برای زندگی بهتر باید از زمان درست استفاده شود.
Zahra A.m
۱۳۹۷/۹/۱۷
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)