دانلود کتاب مدیریت و درمان آلرژی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مدیریت و درمان آلرژی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مدیریت و درمان آلرژی

کتاب مدیریت و درمان آلرژی نوشته‌ی رابرت دیویس، چگونگی ایجاد آلرژی‌ها و علائم آن‌ها را توضیح داده و اطلاعات مفید و کاملی در مورد چگونگی تشخیص عامل اختصاصی بیماری و اجتناب از آن تا حد ممکن را در اختیار بیماران قرار می‌دهد.

آلرژی‌ها در صد سال اخیر شایع و همگانی شده‌ و امروزه از مهم‌ترین بیماری‌ها،‌ بخصوص در میان کودکان و نوجوانان، محسوب می‌شوند. کتاب مدیریت و درمان آلرژی (The British Association Family Doctor Guide To Alergies & Hay Fever) معالجات پزشکی موجود (از جمله اقدامات مفیدی که خود شخص در موارد اضطراری می‌‌تواند انجام دهد) را بیان می‌کند.

در بخشی از کتاب مدیریت و درمان آلرژی می‌خوانیم:

واکنش‌های آلرژیک در اوایل زندگی در افرادی رخ می‌دهد که از نظر ژنتیکی مستعد باشند. برخورد کودک در سال اول زندگی با آلرژن‌های درون و بیرون از خانه نظیر مایت، حیوانات خانگی، گرده و کپک‌ها منجر به تولید پادتن آلرژی یعنی ایمونوگلوبولین E یا IgE می‌شود. میزان برخورد با آلرژن در این مدت زمان مهم می‌باشد. کودکی که در سال اول تولد خود در معرض سطوح بالای مایت قرار گیرد از نظر آماری با احتمال بیشتری در دوران کودکی و نوجوانی به آسم مبتلا می‌شود.

 ۷۹ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-7935-19-7 

چاپ ۱۳۸۷: ۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

1. آلرژی چیست؟
2. تب یونجه و خارش چشم‌ها
3. آسم، سرفه وخس خس سینه
4. آلرژی‌های غذایی
5. دانه‌های پوستی خارش دار
6. نیش زنبورهای عسل و زنبور معمولی

راهنمای دانلود کتاب مدیریت و درمان آلرژی

برای دانلود کتاب مدیریت و درمان آلرژی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مدیریت و درمان آلرژی