دانلود کتاب مدیریت پروژه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مدیریت پروژه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مدیریت پروژه

کتاب مدیریت پروژه نوشتۀ اندی بروس و کن لانگدن، برای مدیران در تمام سطوح مناسب است و آن‌ها را با دانش چگونگی رهبری هرگونه پروژۀ بزرگ یا کوچک آشنا می‌کند و به یک نتیجۀ موفق می‌رساند.

این اثر از شروع یک پروژۀ قابل اجرا گرفته تا انگیزاندن یک گروه و فائق آمدن بر مشکلات و تمام جنبه‌های مدیریت حرفه‌ای را به وضوح توضیح داده است. کتاب مدیریت پروژه (Project Management)، یک راهنمای قدم به قدم برای برنامه‌ریزی است و 101 نکتۀ اضافی به عنوان توصیه‌های پیشنهادی عملی دارد.

برای موفقیت در دنیای کسب و کار رقابتی امروزه مدیران باید دستاوردهایشان را به موقع و مطابق با بودجه اجرا کنند. به واسطۀ به کار بردن فرآیند، ابزارها و تکنیک‌های مدیریت پروژه، شما عملکرد را به بهترین حد ممکن می‌رسانید و همیشه از پیامد مطلوب اطمینان حاصل خواهید کرد. 

مدیریت پروژه در راستای دستیابی به نتایج مطلوب، اقدام به فراهم کردن ساختارها، تمرکز، انعطاف‌پذیری و کنترل می‌نماید. به کمک نکات این کتاب درک خواهید کرد که اجرای یک پروژه مستلزم چه چیزهایی است و چگونه می‌توانید احتمال موفقیت را بالا ببرید.

پروژه یک سری از فعالیت‌های طراحی شده برای رسیدن به یک نتیجه خاص ظرف یک بودجۀ مشخص و زمان تعیین شده است. با این اثر یاد می‌گیرید چگونه بین این پروژه‌ها و کارهای روزمره تمایز قائل شده و به طور گسترده‌تری با انضباط به منظور بهبود عملکرد خود سازگار شوید.

اندی بروس (Andy Bruce) و کن لانگدن (Ken Langdon) در انتهای کتاب، یک تمرین خود ارزیابی آورده‌اند که به شما اجازه می‌دهد تا توانایی‌های‌تان را به عنوان یک مدیر پروژه ارزیابی کنید و به شما کمک می‌کنند تا توانایی‌ها و پیش‌بینی‌هایتان را برای آینده بالا ببرید.

در بخشی از کتاب مدیریت پروژه می‌خوانیم:

پیش‌بینی هر مشکل احتمالی که می‌تواند به پروژه صدمه بزند امکان‌پذیر نیست. تیم را وادارید تا در نظر بگیرند که اگر تهدیدهای مشخصی رخ دهند آن‌ها چه خواهند کرد و چگونه تأثیر تهدیدات را به حداقل می‌رسانند. برای مثال، اگر پروژه به یک قطعه جدید از نرم‍‌افزار نیاز داشته باشد، ببینید چه کاری می‌توانید انجام دهید اگر آن قطعه دیر تحویل داده شد. اگر نرم‌افزار دیر شد و شما نیاز به یک سیستم احتمالی دارید، احتمالاً هزینه‌ای به پروژه اضافه می‌شود. به آن چیزهایی که در کنترل بودجه هستند، توجه داشته باشید. شما ممکن است بعداً مجبور شوید دوباره به تجزیه و تحلیل سود هزینه خود بپردازید.

 ۱۳۹ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-289-627-8 

چاپ ۱۳۹۶: ۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
درک مسائل اساسی
تعریف پروژه‌ها
آزمودن نقش‌های کلیدی
تشخیص ضرورت‌های لازم برای موفقیت
تعریف مراحل
بررسی امکان‌پذیری
اولویت‌بندی پروژه‌ها
تعریف نگرش (دیدگاه)
تعیین اهداف
ارزیابی موانع
لیست کردن فعالیت‌ها
به کار بردن منابع
مرتب‌سازی فعالیت‌ها
تصویب تاریخ‌ها
تأیید طرح
اجرای یک طرح
بررسی نقش خود
ایجاد یک تیم
شروع مثبت
به طور مؤثری رهبری کردن
توسعه کار گروهی
تصمیم‌گیری‌های گروهی
مدیریت اطلاعات
به روشنی ارتباط برقرار کردن
نظارت اجرا
ردیابی پیشرفت
برگزاری جلسات بررسی
غلبه بر مشکلات
مقابله با تغییر
به حداکثر رساندن تاثیر
ارزیابی پروژه‌تان
مهارت‌های مدیریتی

راهنمای دانلود کتاب مدیریت پروژه

برای دانلود کتاب مدیریت پروژه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مدیریت پروژه

نظرات کتاب مدیریت پروژه

Reza ghz
۱۳۹۸/۴/۲۵
واقعا کتاب خیلی خوبی بود از خوندنش لذت بردم
مشاهد همه نظرات (۱)