دانلود کتاب مراقبت‌های سلامتی ایمن‌تر استراتژی‌های جهان واقعی


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب مراقبت‌های سلامتی ایمن‌تر استراتژی‌های جهان واقعی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مراقبت‌های سلامتی ایمن‌تر استراتژی‌های جهان واقعی

کتاب مراقبت‌های سلامتی ایمن‌تر استراتژی‌های جهان واقعی نوشته‌ی چارلز وینسنت و رنه آمالبرتی، علاوه بر ارائه‌ی راهکارهایی جهت پیشرفت ایمنی بیماران در بیمارستان و خانه، برخی از عللی که منجر به ایجاد خطاهای پزشکی می‌شوند را مورد بررسی قرار می‌دهد.

درباره‌ی کتاب مراقبت‌های سلامتی ایمن‌تر استراتژی‌های جهان واقعی:

مقوله ایمنی بیمار در 25 سال پیش مورد توجه نبوده و نادیده گرفتن حوادث پزشکی را می‌توان به عنوان یک سهل انگاری توصیف کرد. اکنون پذیرش و آگاهی قابل قبولی در زمینه آسیب­‌های پزشکی وجود دارد و در یک دهه اخیر تلاش‌­های چشمگیری برای بهبود ایمنی در مراقبت‌­های سلامتی صورت گرفته است.

چارلز وینسنت (Charles Vincent) و رنه آمالبرتی (René Amalberti) در کتاب مراقبت‌های سلامتی ایمن‌تر استراتژی‌های جهان واقعی (Safer healthcare: strategies for the real world) علاوه بر بررسی پیشرفت‌ها و چالش‌های ایمنی بیمار، استراتژی‌های ایمنی را برمی‌شمارند و اصول لازم برای مراقبت از بیمار در منزل را ارائه می‌دهند.

کتاب مراقبت‌های سلامتی ایمن‌تر استراتژی‌های جهان واقعی برای چه کسانی مناسب است؟

خواندن این کتاب می‌تواند برای پزشکان، پرستاران، مسئولان سلامت و بهداشت مناسب باشد.

در بخش از کتاب مراقبت‌های سلامتی ایمن‌تر استراتژی‌های جهان واقعی می‌خوانیم:

ایمنی بیمار در زمینه مراقبت‌های بیمارستانی تکامل و توسعه یافته است. درک ما از اپیدمیولوژی خطا و آسیب، علل و عوامل کمک‌کننده و راه‌حل‌های احتمالی مربوط به محیط بیمارستان است. ایمنی در مراقبت از منزل احتمالاً به مفاهیم، رویکردها و راه‌حل‌های متفاوتی نیاز دارد. اگرچه مراقبت‌های لازم در منزل به زودی مهم‌ترین زمینه برای ارائه خدمات درمانی خواهد شد؛ با این حال، ایمنی در این زمینه به ندرت مورد توجه قرار گرفته است.

اصطلاح «مراقبت در منزل» می‌تواند شامل انواع شرایط مسکونی باشد که در آن افراد توسط خانواده، پرستاران و سایر متخصصان مراقبت می‌شوند. در این فصل ما از این اصطلاح به شکل محدودتر برای اشاره به مراقبت از افراد در منزل خود با درجات مختلف حمایت غیررسمی و حرفه‌ای، استفاده می‌کنیم. ما معمولاً بر مبتلایان دارای شرایط مزمن متمرکز هستیم که به طور مستقل زندگی می‌کنند یا توسط خانواده یا مراقبان حرفه‌ای در منازل خود حمایت می‌شوند. مراقبت‌های سلامتی زیادی در حال حاضر در منزل بیمار انجام می‌شود و این نوع از مراقبت به سرعت در حال رشد است. مزایای مراقبت در منزل به طور گسترده‌ای مورد بحث قرار گرفته است، امّا خطرات آن به طور کامل بیان نشده است.

 ۱۷۴ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-399-672-7 

چاپ ۱۳۹۹: ۵۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

فصل اول: پیشرفت‌ها و چالش‌های ایمنی بیمار
فصل دوم: ایده‌آل و واقعی
فصل سوم: رویکردهای ایمنی: یک چارچوب برای همه موارد مناسب نیست
فصل چهارم: ایمنی از منظر بیمار
فصل پنجم: پیامدهای تحلیل حوادث
فصل ششم: استراتژی‌های ایمنی
فصل هفتم: استراتژی‌های ایمنی در بیمارستان‌ها
فصل هشتم: استراتژی‌های ایمنی برای مراقبت در منزل
فصل نهم: استراتژی‌های ایمنی در مراقبت‌های اولیه
فصل دهم: چالش‌های جدید برای ایمنی بیمار
فصل یازدهم: خلاصه‌ای از استراتژی‌های ایمنی و مداخلات
فصل دوازدهم: مدیریت خطر در دنیای واقعی

راهنمای دانلود کتاب مراقبت‌های سلامتی ایمن‌تر استراتژی‌های جهان واقعی

برای دانلود کتاب مراقبت‌های سلامتی ایمن‌تر استراتژی‌های جهان واقعی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مراقبت‌های سلامتی ایمن‌تر استراتژی‌های جهان واقعی