دانلود کتاب مرده‌ی خاص


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مرده‌ی خاص و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مرده‌ی خاص

کتاب مرده‌ی خاص اثر آدام میتزنر، داستانی معمایی و جنایی درباره‌ی دو خواهر به نام‌های الا و شارلوت است که دوست دارند جایشان با هم عوض شود.

مجله‌ی سوسپنس، مرده‌ی خاص (Dead Certain) را به عنوان یکی از بهترین کتاب‌های سال 2012 انتخاب نمود و همچنین در سال 2014 مجمع وکلای آمریکا، آن را نامزد دریافت جایزه‌ی چکش نقره‌ای اعلام کردند. آدام میتزنر (Adam Mitzner)، نویسنده‌ی این اثر در نیویورک سیتی به عنوان یک وکیل زندگی می‌کند و تاکنون چندین رمان مشهور نوشته است.

در این داستان الا شخصیتی معقول و منطقی دارد و شارلوت نیز به عنوان یک نویسنده، فردی است که به آرزویش نرسیده و خلاف جهت آب حرکت می‌کند. هر دوی آن‌ها فکر می‌کنند که نقش‌هایشان در زندگی، باید همان چیزی باشد که برایش خلق شده‌اند. با این حال الا آرزو دارد که کاش بتواند برای مدتی جایش را با شارلوت تغییر دهد. عجیب این است که شارلوت هم همین احساس را نسبت به خواهرش دارد.

الا به شکلی دوگانه زندگی می‌کند. او روزها به عنوان یک وکیل، با برخی از مخوف‌ترین پرونده‌های شهر درگیر است و شب‌ها، به کار مورد علاقه‌ی خود می‌رسد و در تاریک‌ترین کلوب‌های منهتن، خوانندگی می‌کند. هیچ فردی از راز او آگاه نیست، حتی شارلوت، خواهر کوچکترش که الا خودش او را بزرگ کرده است.

اما او تنها فرد در خانواده نیست که چیزی را مخفی می‌کند. زمانی که شارلوت می‌گوید توانسته که اولین رمانش را بفروشد، الا از خوشحالی در پوست خود نمی‌گنجد؛ تا این که به او خبر می‌رسد خواهرش گم شده است. الا به کمک کارآگاه گابریل ولاسکوئز، تحقیقات خود را آغاز می‌کند و چیزی که کشف می‌کند، بسیار شوکه کننده است.

در بخشی از کتاب مرده‌ی خاص می‌خوانیم:

در بدترین کابوس‌هایم هم نمی‌دیدم که به جسد زنی خیره شوم که دوستش داشتم. ولی حالا این طوری است. یک عمر زندگی بدون ارتکاب به قتل در یک لحظه از دست می‌رود. بازگشتی وجود ندارد.

این را فقط در دفاع از خودم بگویم که هیچ قصد قبلی در کار نبود. در یک لحظه اتفاق افتاد. اتفاقی در پس اتفاقی دیگر. اینجاست که فاصله‌ی حرف تا عمل واقعاً معلوم می‌شود. می‌توانستم با پلیس تماس بگیرم و خودم را تسلیم کنم یا می‌توانستم فرار کنم و یا می‌توانستم سرپوش بگذارم.

تا الان دیگر فهمیده‌اید که من کدام راه را انتخاب کردم.

حتماً همه‌ی شما موعظه می‌کنید که چنین اتفاقی هیچ وقت برایتان نمی‌افتد و اگر هم بر اثر چند حادثه‌ی زنجیره‌وار این اتفاق افتاد شما کاری که درست است را انجام می‌دهید. این‌ها همه‌اش حرف است. من هم احتمالاً همین حرف‌ها را می‌زدم. ولی وقتی کاری را بدون فکر انجام می‌دهید - هرچقدر هم که وحشتناک باشد - دیگر نمی‌توانید بگویید امکان نداشت که بتوانم چنین کاری بکنم، زیرا این به آن معنی است که شما از اول نیت انجام آن کار را نداشتید و وقتی که این کار تمام شود، تمام حساب و کتاب‌ها به طرز چشم‌گیری عوض خواهند شد.

 ۳۸۴ صفحه، ۸۸۱ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8883-04-3 

چاپ ۱۳۹۷: ۳۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۳۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مرده‌ی خاص

برای دانلود کتاب مرده‌ی خاص و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مرده‌ی خاص
Ghost Casper
۱۳۹۸/۲/۱۴
کتاب جنایی، معمایی که نمیتونی ازش دل بکنی و هر صفحه جذابیت خودشو داره و تا تمومش نکنی سراغ کتاب دیگه‌ای نخواهی رفت،
لیلا فرضی
۱۳۹۸/۱۰/۳۰
عالی بود لذت بردم
فاطمه مهدوی
۱۳۹۸/۵/۶
جالب و پر کشش بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹)