دانلود کتاب مرغ‌های طلسم شده


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مرغ‌های طلسم شده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مرغ‌های طلسم شده

کتاب مرغ‌های طلسم شده به نویسندگی محمود برآبادی ماجرای استادی را روایت می‌کند که روزی تاجری برای کودکان مکتب‌خانه‌اش غذای لذیذی می‌فرستد اما استاد تصمیم می‌گیرید غذا‌ها را برای خودش نگه دارد. غافل از اینکه کودکان متوجه این مسئله شده‌اند که تاجر غذاها را برای آنان فرستاده است. کتاب تاثیر و عواقیب مکر و حیله را به کودکان نشان می‌دهد.

مرغ‌های طلسم شده یکی از داستان‌های جذاب و آموزنده‌ی مجموعه «شکرستان و یک داستان» است که با روایتی ساده و روان و تصاویری رنگی و جالب برای کودکان ارائه شده.

ماجراهای شکرستان در شهری قدیمی و خیالی با بیش از ۱۰۰ شخصیت روی می‌دهد. این قصه‌ها بر اساس داستان‌ها، ضرب‌المثل‌ها و قصه‌های قدیمی و عامیانهٔ ایرانی-شرقی انتخاب و سپس با رویکردی مدرن و به روز به رشتهٔ تحریر در آمده‌اند. در این شهر باستانی، هیچ‌کس در جایگاه خود نیست. تلاش شده تا با تغییر شکل تصویری و دراماتیک، شیوه‌ای اتخاذ شود که کوچک و بزرگ پس از خندیدن به طنز داستان‌ها، عمیقاً به فکر فرو روند و آینهٔ رفتارهای اجتماعی و فرهنگی خود را بازنگری کنند.

در بخشی از کتاب مرغ‌های طلسم شده می‌خوانیم:

استاد دم در رفت. یک خدمتکار پشت در بود. سلام کرد و گفت: «امروز عروسی پسر تاجر باشی است. از شما دعوت کرده برای نهار تشریف بیاورید. این سینی غذا و شربت هم برای بچه‌های مکتب‌خانه است.»

استاد گفت: «مبارک است! به تاجر باشی سلام برسانید. بگویید خدمت می‌رسم.» بعد سینی را گرفت و غذاها را بو کرد و گفت: «به به! عجب بو و برنگی دارد. حیف این غذا نیست که بدهم بچه‌ها بخورند؟! خودم تا یک هفته می‌توانم آن را بخورم.» غافل از اینکه تا از اتاق بیرون رفت، بچه‌ها رفتند روی شانه هم و از پنجره همه چیز را دیدند.

 ۲۹ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-03-0112-5 

چاپ ۱۳۹۴: ۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مرغ‌های طلسم شده

برای دانلود کتاب مرغ‌های طلسم شده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مرغ‌های طلسم شده

نظرات کتاب مرغ‌های طلسم شده

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.