دانلود کتاب مسیحیان صهیونیست و عملکرد آنان در شرق اسلامی

  • از: اسماعیل شفیعی سروستانی
  • ناشر: موعود عصر
  • ۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب مسیحیان صهیونیست و عملکرد آنان در شرق اسلامی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مسیحیان صهیونیست و عملکرد آنان در شرق اسلامی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مسیحیان صهیونیست و عملکرد آنان در شرق اسلامی

کتاب مسیحیان صهیونیست و عملکرد آنان در شرق اسلامی نوشتۀ اسماعیل شفیعی سروستانی، پیرامون تاثیرات مکتب نوبنیاد اوانجلیست‌ها است که به مسیحیان صهیونیست موسوم‌اند. این کتاب به معرفی اقدامات و برنامه‌هایی که در سراسر دنیا برای مقابله با دشمنان یهود و صهیونیسم برنامه‌ریزی شده می‌پردازد.

پایان جهان نزدیک است، دنیا به آخر رسیده و مسیح عن قریب ظهور می‌کند؛ در حالی که پیشاپیش نزول اجلالش همه اعراب و مسلمانان در جنگ آرمگدون به هلاکت خواهند رسید. این وعده کتاب مقدس است و در آن تردیدی نباید کرد. این جملات، جملات آشنایی هستند. جملاتی که بیش از سه دهه است که از گوشه و کنار جهان و با واسطه و بی‌واسطه‌ی رسانه‌ها در گوش جهانیان زمزمه می‌شود تا جایی که دیگر «بر کسی پوشیده نیست که غرب یا همان اعتلاف صلیب و صهیون، خود را برای بزرگ‌ترین و آخرین رویارویی با جهان اسلام مهیا می‌کند؛ زیرا آنان به خوبی می‌دانند که شکل‌گیری کانون قدرت اسلامی در شرق، میدان را بر غرب عصیان‌گر و تاریخ رو به افولش تنگ می‌کند؛ و با خود نوید فرا رسیدن روز رهایی بزرگ جهان مستضعفان از دست جریان‌های استکباری و صهیونیستی را هم داراست. واقعه‌ای که با ظهور امام مهدی موعود (عج) محقق می‌شود.» غرب این نکته را خوبی می‌داند و همین امر باعث شده است که دست به اقدامی پیش دستانه بزند.

اگر می‌خواهید راز کثرت گفتگو در خصوص آخرالزمان، افزایش پیدا کردن پیش گویی‌ها در خصوص جهان امروز و آخرالزمان و راز نبرد‌ها و توجهات به منطقه خاورمیانه و جنگ‌ها را بدانید و با ماهیت بسیاری از اتفاقات دیگر همچون رواج بیماری‌های مختلف؛ جهانی سازی، مهاجرت و... آشنا شوید، کتاب مسیحیان صهیونیست و عملکرد آنان در شرق اسلامی، پاسخی مناسب برای تمام این پرسش‌هاست.

در بخشی از کتاب مسیحیان صهیونیست و عملکرد آنان در شرق اسلامی می‌خوانید:

در هیچ دوره‌ای نظریه‌پردازان، سیاست‌مداران و عموم‌ مردم‌ ساکن‌ سرزمین‌های‌ غربی‌ به‌ اندازۀ دوره‌ای که در آن‌ به‌ سر می‌بریم، دربارۀ آیندۀ جهان، جنگ پایانی، پایان تاریخ، ظهور مسیح، ضدمسیح (دجال‌) و همۀ آنچه غرب و تمدن مادی آن را به‌ خطر می‌افکند، گفت‌وگو نکرده و بر اساس‌ پژوهش‌های انجام شده، اقدام به تولید آثار فرهنگی‌ و تدوین استراتژی‌ها و تنظیم سیاست‌های منطقه‌ای و بین‌المللی‌ ننموده‌اند.

تولید و توزیع گستردۀ فیلم‌های سینمایی که عمدتا محصول کمپانی‌های آمریکایی‌اند، تأسیس سایت‌های اطلاع‌ رسانی در شبکۀ جهانی اینترنت، انتشار مجموعۀ گسترده‌ای از کتاب‌ها و مقالات‌ مرتبط با موضوعات یاد شده و... تنها در زمرۀ بخش آشکار این رویکرد عمومی غرب به موضوع آخرالزمان و آینده‌نگری‌ در این باره است‌.

 ۲۴۰ صفحه، ۷۳۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-6938-75-5 

چاپ ۱۳۹۰: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
چرا این همه گفت‌وگو از آخرالزمان‌؟!
پیش‌گویی‌های‌ جهان‌ امروز و آخرالزمان‌
بنی‌اسرائیل و بنی‌اسماعیل
سرزمین انجیل (Bible Land) و نبرد حران
سلاح ارتش صلیبی جدید و آیات انجیل
دروغ هزاره‌ها؛ حکومت جهانی بنی ‌اسرائیل
احیاگری شیعی و چالش‌های فراروی غرب
مسیحیت صهیونیستی‌
کاهنان معبد صهیون
جهانی‌سازی؛ استراتژی آشکار مسیحیان صهیونیست
استراتژی فرهنگی مسیحیان صهیونیست
لولای سه قاره‌
اتحاد دلتا و بحران خاورمیانه‌
به سوی یک آخرالزمان مصنوعی و جعلی
سرزمین مقدس انجیلی و تصرف اراضی عراق
استراتژی آتش‌فشانی آپوکالیپتیک
ملاحم و فتن
از پروتکل سران صهیون تا آنفولانزای خوکی
طرح نظم نوین جهانی و مهاجرت‌های هدفمند
استراتژی‌ برگشت لوله اسلحه

راهنمای دانلود کتاب مسیحیان صهیونیست و عملکرد آنان در شرق اسلامی

برای دانلود کتاب مسیحیان صهیونیست و عملکرد آنان در شرق اسلامی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مسیحیان صهیونیست و عملکرد آنان در شرق اسلامی
Mahdi Ch
۱۳۹۷/۲/۲۲
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)