دانلود کتاب مشکلات خواب کودک

  • از: فاطمه آسا
  • ناشر: انتشارات تعالی
  • ۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب مشکلات خواب کودک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مشکلات خواب کودک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مشکلات خواب کودک

در کتاب مشکلات خواب کودک نوشته فاطمه آسا، سعی شده، اطلاعاتی که از هنگام تولد نوزاد برای داشتن زندگی شادتر به آن نیاز دارید، در اختیار شما قرار گیرد.

یکی از مشکلاتی که از اولین ساعات تولد نوزاد کوچولو، والدین را خسته و پریشان می‌کند، مسأله خواب نوزاد است. حتما بارها با مادرانی هم کلام شده‌اید که آن‌ها هم مشکل شما را دارند و در واقع درمانده شده‌اند.

علی‌ رغم مشکلات زیادی که برای تنظیم خواب کودک و تأمین خوابی آرام برای آن‌ها وجود دارد زمانی که این گل‌های خوشبو به خواب می‌روند گویی سکوت و آرامشی بر خانه حاکم شده است اما مادران عزیزی که کودکان نوپا دارند به یاد داشته باشند که از زمان خواب فرزندشان برای استراحت استفاده کنند تا کارهای زیادی که دارند، چون نگهداری کودک نیاز به توان و انرژی زیادی دارند و آن‌ها باید همیشه بتوانند مادری شاداب باشند که با روی گشاده به نیازهای کودک‌شان پاسخ گویند.

حفظ سلامت مادر به اندازه سلامت کودک مهم است و پدران عزیز به یاد داشته باشند که حضور آن‌ها در کنار همسرشان در نگهداری از کودک و شب بیداری‌های ماه‌های اول تولد باعث دلگرمی مادران و انرژی مضاعف آنان می‌شود.

 ۹۵ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7547-62-5 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
مقدمه
مشکلات
شبانگاهی
ترس‌های‌ شبانه
شب‌ ادراری
مشکلات
صبحگاهی
جدول‌ پاداش
ماساژ کودک
لباس‌ خواب‌ کودک
حرف‌ آخر

راهنمای دانلود کتاب مشکلات خواب کودک

برای دانلود کتاب مشکلات خواب کودک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مشکلات خواب کودک
فائزه یوسفی
۱۳۹۷/۳/۲۴
کتاب جالبی نبود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)