دانلود کتاب مصاحبه با فرشتگان بزرگ


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مصاحبه با فرشتگان بزرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مصاحبه با فرشتگان بزرگ

کتاب مصاحبه با فرشتگان بزرگ اثر اصغر بهمنی با هدف نشان دادن عظمت و قدرت فرشتگان مقرب الهی تنظیم شده که خود نشانگر عظمت خداوند است.

در کنار مخلوقات خداوند همچون جمادات، نباتات، حیوانات، نسناس، اجنه و انسان به موجودات عجیب و شگفت‌انگیزی بر می‌خوریم به نام «فرشتگان» که از نور، خلق گردیده‌اند و به صورت بالدار، توصیف شده‌اند و آسمان و زمین از وجودشان پر شده است. آن‌ها، واسطه‌هایی بین خدا و عالم مشهود هستند که تدبیر و چرخش امور عالم را بر عهده دارند.

چهار فرشته به‌ عنوان نزدیکان درگاه الهی و روسای فرشتگان، شناخته شده‌اند که در کتاب مصاحبه با فرشتگان بزرگ با آن‌ها به گفت‌وگو پرداخته‌ایم و پس از آن با ایجاد ارتباط بین فرشتگان و معصومین باقی مقام و منزلت آن، چراغ‌های هدایت را پیش از پیش نمایان ساختیم.

در بخشی از کتاب مصاحبه با فرشتگان بزرگ می‌خوانیم:

شک نیست که واقعیت ملائکه از درک بشر خارج است اما آن‌ها می‌توانند به شکل بشر درآیند که آشکارترین نمونه‌های آن عبارت است از: زمانی که جبرئیل به صورت جوان زیبایی بر مریم آشکار شد. زمانی که فرشتگان عذاب به صورت انسانی به میهمانی لوط و ابراهیم رفتند و یا روزگاری که دو فرشته الهی یعنی هاروت و ماروت به شکل آدمی به تعلیم مردم بابل پرداختند. پیامبران از مصاحبت فرشتگان برخوردار بودند اما انسان‌های معمولی پس از مرگ توانایی دیدن آن‌ها را پیدا می‌کنند.

علی (ع) می‌فرماید: وقتی رسول خدا جان داد، ملائکه مرا در غسل آن حضرت یاری می‌کردند، گروهی بالا می‌رفتند و گروهی پائین می‌آمدند و زمزمهٔ نمازشان را می‌شنیدم.

اما توجه ملائکه به مردم قابل ملاحظه است چرا که آن‌ها برای مؤمنین طلب استغفار می‌کنند به این صورت که از خدا می‌خواهند که برای اهل زمینی دینی بفرستد تا مردم دیندار شوند و در سایه احکام نورانی دین، آمرزیده شوند و این همان سعادت بشری است.

 ۹۸ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-6486-90-4 

چاپ ۱۳۸۹: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۹۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مصاحبه با فرشتگان بزرگ

برای دانلود کتاب مصاحبه با فرشتگان بزرگ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مصاحبه با فرشتگان بزرگ

نظرات کتاب مصاحبه با فرشتگان بزرگ

V M
۱۳۹۸/۶/۱۲
سلام عالی بود خیلی از نکات در مورد فرشتگان بزرگ الهی رو بیان میکنه که از منابع معتر دینی و قرآن هست خیلی روی دیدگاه ادم به اخرت و فرشتگان و دنیا تاثیر میذاره ایمان به فرشنگان رو در وجود ادم زیاد میکنه
خدایا شکرت
sareh abedi
۱۳۹۸/۹/۲۴
من درمورد فرشتگان مطالعه میکنم و این کتاب هم میشه گفت اطلاعات خوبی میده
صدیقه اجیلیان
۱۳۹۷/۱۱/۲۴
کتاب ارتباطبرقرار کردن بافرشته‌های الهی رو میخام لطفا
مشاهد همه نظرات (۹)