دانلود کتاب مقالات ششمین همایش سالانه مدیریت و برندسازی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مقالات ششمین همایش سالانه مدیریت و برندسازی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مقالات ششمین همایش سالانه مدیریت و برندسازی

کتاب مقالات ششمین همایش سالانه مدیریت و برندسازی گردآوری شده توسط عباس علاف صالحی، عادل علاف صالحی و سایه مهری چمبلی، به بررسی نقش مدیریت مالی از منظر کلان با تکیه بر بررسی شاخص‌های توسعه مالی (در ایران) بر سازمان‌های اقتصادی و سپس در سطح خرد و میانی به بررسی نقش مدیریت مالی از سه منظر می‌پردازد.

بحران‌های اقتصادی بخصوص بحران اقتصاد جهانی در پایان دهه اول قرن بیست و یک (۲۰۰۷ - ۲۰۱۰) باعث توجه بیشتر به نقش مدیریت مالی بر عملکرد سازمان‌ها گشته است. مدیریت‌های حالا دیگر فقط اختصاص به سازمان‌های اقتصادی و توسعه‌نگر ندارد. بلکه دولت‌ها نیز که خود به نوعی به یک سازمان بزرگ و البته فراگیر تبدیل شده‌اند نیاز به برنامه‌ریزی و مدیریت مالی در جهت حفظ منافع شهروندان و سازمان‌های اقتصادی دارند. این امر تا آن حد از درجه اهمیت برخوردار است که اگر سازمانی با تکیه بر مدیریت مالی و دانش به روز خود بتواند به اهداف خود برسد. لکن با عدم حمایت دولت و یا به تعبیری عدم مدیریت مالی مناسب دولت نمی‌تواند مدت زمان زیادی به بقای خود ادامه دهد.

از طرف دیگر دولت‌ها هرچند در برنامه‌ریزی‌های مالی موفق باشند ولی سازمان‌های اقتصادی موفق در عرصه عمومی فعال نباشند نمی‌توانند از این برنامه‌ریزی‌ها طرفی ببندند. پس یک رابطه دو سویه و مهم بین دولت و سازمان‌های اقتصادی برقرار می‌باشد.

در بخشی از کتاب مقالات ششمین همایش سالانه مدیریت و برندسازی می‌خوانید:

تحلیل وضعیت بازارهای جهانی:
سناریوهای صادرات گاز طبیعی ایالات متحده مربوط به یک سیاست جهانی در سال ۲۰۲۰ و رقابت با پروژه خطوط لوله جدید (به عنوان مثال، نورد استریم، جریان جنوبی و پروژه کریدور جنوبی) بوده است. مطالعات نشان داده است که متوسط افزایش قیمت داخلی گاز طبیعی ایالات متحده در حدود ۱۰/۹٪ بوده و با توجه به صادرات ۱۲۳ میلیارد متر‌مکعب گاز طبیعی مایع قیمت گاز طبیعی در اروپا و آسیا را کاهش داده است.

علاوه بر این، قیمت ارزان‌تر گاز طبیعی ایالات متحده در بازارهای رقابتی گاز اروپا و آسیا باعث گردید که آن‌ها جایگزین تامین‌ کنندگان گران‌تر در بازار گاز اروپا و آسیا بشوند. البته انتظار می‌رود با راه‌اندازی خط لوله نورد استریم و جریان جنوبی تحت سناریوی خط لوله اروپا، جریان ترانزیت گاز طبیعی روسیه به این کشورها بیش از ۵۰ درصد کاهش یابد. تجارت گاز طبیعی در آسیا تحت سلطه ساختارهای بازار با قدمت طولانی می‌باشد، که در آن‌ها گاز طبیعی مایع بر‌اساس قیمت نفت خام فهرست می‌شود.

هزینه‌های بالای تجارت خارجی در منطقه و افزایش آن در سال‌های اخیر بیانگر این است که بازار منطقه از زیرمجموعه‌های بهینه شده سازمان‌ها ایجاد شده است. از سال ۲۰۱۰ تا کنون ادامه روند شاخص‌بندی نفت نامطلوب‌ترین اثرات را در ژاپن به عنوان بزرگ‌ترین وارد‌ کننده گاز مایع در جهان داشته است.

 ۳۵۳ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-99037-6-6 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مقالات ششمین همایش سالانه مدیریت و برندسازی

برای دانلود کتاب مقالات ششمین همایش سالانه مدیریت و برندسازی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  کتاب مقالات ششمین همایش سالانه مدیریت و برندسازی