دانلود کتاب مقالات منتخب همایش ملی سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی- جلد 2


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مقالات منتخب همایش ملی سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی- جلد 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مقالات منتخب همایش ملی سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی- جلد 2

کتاب مقالات منتخب همایش ملی سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی-جلد 2 اثر سید مرتضی موسویان و محمدصادق افراسیابی در دو جلد به انتشار رسیده است که درباره فضای مجازی با توسعه روزافزون اطلاعات و ارتباطات آن، که نقشی اساسی در زندگی خانوادهها، خصوصاً نوجوانان و جوانان پیدا نموده نوشته شده است. فعالیت در شبکه‌های مجازی همه ابعاد زندگی را در بر می‌گیرد. از قرار گذاشتن با دوستان گرفته تا کاریابی و...

اگر مخاطبان یک رسانه از مهارت تفکر انتقادی برخوردار باشند می‌توانند اطلاعات رسانه‌ها را به درستی تجزیه و تحلیل کنند. بر همین اساس، رسانه‌های جمعی امروز به سمتی پیش می‌روند که به مخاطبان خود اطلاعاتی را ارائه دهند که از لحاظ علمی و محتوایی اطلاعات درست و قابل استناد باشند.  بنابراین می‌توان گفت مخاطبان می‌توانند  رسانه‌های جمعی را به یک سمت و سو حرکت دهند و  رسانه‌های جمعی نیز می‌توانند تغییراتی را در باور، نگرش، افکار و در ذهن مخاطبان ایجاد کنند.

 ۴۵۸ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8415-79-4 

چاپ ۱۳۹۵: ۴۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۴۴۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل پنجم: سیاست‌ها و برنامه‌ها
فصل ششم: ترکیبی و میان رشته‌ای
فصل هفتم: تجربی - کاربردی

راهنمای دانلود کتاب مقالات منتخب همایش ملی سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی- جلد 2

برای دانلود کتاب مقالات منتخب همایش ملی سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی- جلد 2 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مقالات منتخب همایش ملی سواد رسانه‌ای و مسئولیت اجتماعی- جلد 2