دانلود کتاب مقدمه‌ای بر مکانیک ربات‌ها

  • از: مهرداد خان میرزایی
  • ۶۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب مقدمه‌ای بر مکانیک ربات‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب مقدمه‌ای بر مکانیک ربات‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مقدمه‌ای بر مکانیک ربات‌ها

کتاب مقدمه‌ای بر مکانیک ربات‌ها، نوشتۀ مهرداد خان میرزایی، جهت آشنایی دانش‌آموزان با علم روباتیک به تحریر درآمده است.

به تمام دانش آموزان خلاق، جسور، نوآور، عملگرا و کسانی که در جهت رشد، توسعه و بومی سازی تفکر خلاقانه و علوم پایه و مهندسی با متد‌های روز دنیا در این مرز و بوم مشغول به فعالیت هستند توصیه می‌شود که کتاب مقدمه‌ای بر مکانیک ربات‌ها را مطالعه کنند. 

با گسترش تکنولوژی و تحت تاثیر قرار دادن همه‌ی ابعاد زندگی موجودات این نیاز احساس می‌شود که تمامی ما دانش‌آموزان با علوم کاربردی جدید آشنا شده و پس از گذراندن دوره‌های مختلف، خود سهمی در ارتقا و پیشرفت آن داشته باشند. 

رباتیک یکی از علوم میانی است که با کمک علوم مختلف تکامل پیدا کرده، علوم میانی به این معنی ست که غالب رشته‌های تحصیلی تحت شعاع آن قرار گرفته تا بتوانند ارتباط نزدیک‌تری با یکدیگر داشته باشند و هم سرعت و دقت بیشتری در عملکرد خود به وجود آورند.

رباتیک به معنی ساخت سازه و کامل کردن یک طرح از روی الگو نیست، تفکر جدیدی از آموزش است به نام STEM که به کمک مجموعه‌ای از وسایل وتجهیزات آموزشی روز دنیا تمام دروس اصلی و پایه‌ای را به صورت مجموعه‌ای به هم پیوسته با تکنولوژی و علوم مهندسی روز به شیوه‌ای خلاقانه پیوند می‌دهد لذا تفکر حاکم بر سیستم عریض و طویل آموزش و پرورش نمی‌تواند به سرعت تفکر سنتی آموزش را کنار بگذارد لذا فرزندان دلبند این سرزمین به دلیل این محدودیت‌ها از آموزش باز می‌مانند. 

 ۱۲۲ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

اخلاق حرفه‌ای
مقدمه
فصل اول: آشنایی با رباتیک
فصل دوم: انواع نیرو
فصل سوم: ماشین‌ها
فصل چهارم: شاسی و اسکلت بندی ربات‌ها
فصل پنجم :انتقال نیرو
فصل ششم: گیربکس
فصل هفتم: مکانیزم‌ها
فصل هشتم: موتورها

راهنمای دانلود کتاب مقدمه‌ای بر مکانیک ربات‌ها

برای دانلود کتاب مقدمه‌ای بر مکانیک ربات‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مقدمه‌ای بر مکانیک ربات‌ها
Sajad Rajabi
۱۳۹۷/۱۰/۴
این کتاب حرف نداره 👍👍👌👌
شهریار همتیان
۱۳۹۷/۸/۸
خیلی مفیده. امیدواریم موفق باشید
پارسا احمدی
۱۳۹۷/۱۰/۵
عالیییی
👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻🙂🙂🙂👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🤝🤝
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶۴)