دانلود کتاب منوچهر آزمون: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک

  • ناشر: انتشارات مرکز بررسی اسناد تاریخی
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب منوچهر آزمون: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب منوچهر آزمون: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب منوچهر آزمون: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک

منوچهر آزمون از جمله رجالی بود که به خاطر نزدیکی به کانون‌های قدرت به سرعت مراحل ترقی را طی کرد و در پست‌های مختلفی اعم از ریاست سازمان اوقاف، وزیر کار و امور اجتماعی و استانداری فارس و ... به رژیم پهلوی خدمت نمود. مجموعه‌ی حاضر علاقمندان به تاریخ معاصر را در جریان فعالیت‌های آزمون قرار داده و دریچه‌های جدیدی را برای شناخت بهتر رژیم پهلوی و انقلاب اسلامی در اختیار آنها قرار خواهد داد.
ناشر در سخن آغازین خود در مورد ضرورت تدوین کتاب‌های تاریخی می‌نویسد:
«مسئولیت کسانی که در جریان تحولات تاریخ معاصر قرار داشته‌اند، بیشتر و حساس‌تر است زیرا در صورتی که تحلیل جامع و قابل استفاده‌ای از قضایای قرن اخیر توسط افرادی مطلع و بدون وابستگی‌های سیاسی ارائه نشود، آن‌گاه طبیعی است که افرادی با اهداف و دیدگاه‌های انحرافی اقدام به تألیف و انتشار کتاب‌هایی کنند که اذهان نسل آینده را دچار انحراف نمایند.»
پس از سخن ناشر، مقدمه‌ی کتاب با عنوان «تحلیلی بر زندگی و شخصیت دکتر منوچهر آزمون» ارائه شده است. مؤلف در مقدمه به خوبی توانسته است خواننده را با فعالیت‌های سیاسی آزمون و شخصیت وی آشنا کند.

 ۵۶۰ صفحه، ۱۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-5798-50-7 

چاپ ۱۳۸۱، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب منوچهر آزمون: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک

برای دانلود کتاب منوچهر آزمون: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  منوچهر آزمون: رجال عصر پهلوی به روایت اسناد ساواک