دانلود کتاب من و کودکم: شیوه‌های نوین تربیت کودک برای والدین

  • از: زهرا سعدی
  • ناشر: انتشارات سیادت
  • ۱۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب من و کودکم: شیوه‌های نوین تربیت کودک برای والدین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب من و کودکم: شیوه‌های نوین تربیت کودک برای والدین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب من و کودکم: شیوه‌های نوین تربیت کودک برای والدین

کتاب من و کودکم: شیوه‌های نوین تربیت کودک برای والدین، توسط زهرا سعدی، به رشته تحریر در آمده است. این شیوه‌ها می‌توانند منجر به افزایش توانایی برای مقابله با استرس‌های روزانه زندگی، تطابق و سازگاری بهتر و زندگی شادتر و سالم‌تر در کودکان و نوجوانان گردد.

امروزه هیچ پدر و مادری وجود ندارد که در زمینه رفتار با کودک خود با مشکل مواجه نشده باشند. تربیت فرزندان وظیفه دشواری است که تقریباً در تمام طول عمر ادامه دارد. چون دنیای کودکان با دنیای بزرگسالان بسیار متفاوت است و بسیاری از افراد جامعه ما از روش‌های آموزشی و تربیتی مدرن، در ‌رابطه با آموزش کودکان اطلاعات چندانی ندارند. بی‌شک همه ما دوست داریم که پدر و مادر شایسته‌ای باشیم.

متأسفانه اکثر والدین بدون آموزش و آمادگی لازم در مسیر تربیت فرزندان گام می‌نهند و معمولاً از طریق آزمون و خطا، دانش و مهارت‌های فرزند‌ پروری را کسب می‌کنند. ما اعتقاد داریم که هر پدر و مادری حق دارد ارزش‌ها، مهارت‌ها و رفتارهای مطلوب مورد نظرش را در فرزندش تقویت کند و با روشی که صحیح می‌داند با رفتارهای نامطلوب کودکش مقابله کند؛ چرا‌ که ریشه بسیاری از مشکلات رفتاری و اختلالات روحی و روانی در بزرگسالی، در دوران کودکی یافت می‌شود.

همانطور که روشن است علاوه بر عوامل ارثی و ژنتیکی، عوامل محیطی نیز در شکل‌گیری شخصیت انسان تأثیر دارد. بنابراین محیطی که کودک در آن رشد می‌کند و نحوه رفتار والدین در نوع رفتار و روح و روان او تاثیر می‌گذارد و ریشه بسیاری از بیماری‌های روحی مثل افسردگی‌، اضطراب و وسواس در دوران کودکی افراد است. می‌توان با آموزش مهارت‌های زندگی، کودکان و نوجوانان را جهت مقابله و سازگاری با تنش‌ها و مشکلات آسیب‌زننده به زندگی توانمند نمود. برای داشتن یک جامعه سالم باید علاوه بر سلامت جسم، به سلامت روان هم توجه نمود و این وظیفه مهم، در درجه اول، بر عهده پدران و مادران یک جامعه سالم است تا در نتیجه‌اش نسلی سالم را نیز پرورش دهند. شما با مطالعه کتاب من و کودکم: شیوه‌های نوین تربیت کودک برای والدین، متوجه می‌شوید که بیشتر گرفتاری‌های کودکان، بدون مصرف دارو هم قابل حل است.

والدین نیز ممکن است در مسیر تربیت فرزندان دچار اشتباه شوند و ممکن است به کودک صدمات جسمی و روانی غیر قابل جبرانی بزنیم. اگر فرزند شما رفتارهای نامطلوبی دارد که قادر به کنترل آن نیستید، اگر روابط خانوادگی شما به گونه‌ای است که رنجتان می‌دهد و اگر از والد بودنتان احساس رضایت ندارید و لذت نمی‌برید، کتاب من و کودکم: شیوه‌های نوین تربیت کودک برای والدین را با دقت مطالعه کنید تا جواب تمامی سوال‌های خود را بیابید.

 ۵۵ صفحه، ۴۴۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8879-21-3 

چاپ ۱۳۹۶: ۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار مؤلف
مهارت توجه کردن
روش‌های تشویق کودک (پاداش دادن)
مهارت نادیده گرفتن
روش صحیح دستور دادن به کودک
استفاده درست از محروم‌سازی موقت (تنبیه‌کردن)
بعضی از نکات مهم در ارتباط با تربیت فرزند
یک روز از زندگی من با کودکم
یازده روش ساده و موثر برای تربیت و پرورش کودکی شاد
کودکان آن‌گونه زندگی می‌کنند که آموخته‌اند
Refrencese

راهنمای دانلود کتاب من و کودکم: شیوه‌های نوین تربیت کودک برای والدین

برای دانلود کتاب من و کودکم: شیوه‌های نوین تربیت کودک برای والدین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  من و کودکم: شیوه‌های نوین تربیت کودک برای والدین

نظرات کتاب من و کودکم: شیوه‌های نوین تربیت کودک برای والدین

sepideh yazdi
۱۳۹۹/۶/۲۲
ممنون از نویسنده این کتاب که واقعا دیدمو نسبت به خیلی چیزها تغییر داد. الان میدونم چطور برای مسائل راه حل پیدا کنم. 🌹🌹👏
Parisa null
۱۳۹۹/۱۲/۱۰
کتاب خوبی بود، حجم کتاب کم بود و خیلی سریع میشه مطالعه کرد و مطالب کاربردی و مفید بودن👌
حسین دهنوی
۱۳۹۷/۵/۲۲
سلام
ممنون از اینکه برای کتاب و کتاب خوانی اهمیت قائلید
مشاهد همه نظرات (۷)