دانلود کتاب مهرگان (سرگذشت آب و آتش)

  • از: بهار برادران
  • ناشر: انتشارات پر
  • ۹۱۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب مهرگان (سرگذشت آب و آتش) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب مهرگان (سرگذشت آب و آتش) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مهرگان (سرگذشت آب و آتش)

کتاب مهرگان (سرگذشت آب و آتش) نوشتۀ بهار برادران، روایتگر تاریخ ایران در آخرین سال‌های شکوه تمدن ساسانی است. دورانی طلایی از تاریخ کشورمان که در قالب داستانی عاشقانه به تصویر کشیده شده است.

مهرگان (سرگذشت آب و آتش) رمانی است عاشقانه، که در دل تاریخ و حوادث آن روایت می‌شود. بخش اول این داستان که با نام مهرگان پیش روی شماست، به معرفی شخصیت‌ها و روابط‌شان می‌پردازد و بیش از تاریخ، روایتگر عواطف و احساسات انسانی است که در هر زمان و هر مکان ثابت و پایدار بوده‌اند. تلاش بهار برادران، نویسنده کتاب، بر آن بوده که جامعه‌ی ایرانی در قرن ششم میلادی را به تصویر بکشد و خواننده را با ریشه‌های فرهنگی و تاریخی این سرزمین آشنا کند.

حوادث تاریخی داستان به نقل از منابع تاریخی به تصویر کشیده شده‌اند و تلاش شده تا به صورت مستند و بر پایه‌ی تحقیقات تاریخی نوشته شوند. البته گاهی برخی از اتفاقات با رعایت تقدم تاریخی از نظر زمانی کمی جابه‌جا شده‌اند.

بخش عاشقانه‌ی داستان نیز که رابطه‌ی تنگاتنگی با بخش تاریخی دارد، بیشتر بر پایه‌ی تخیل نویسنده و با شناخت از جامعه‌ی ایرانی نگاشته شده است.

در بخشی از کتاب مهرگان (سرگذشت آب و آتش) می‌خوانیم:

«مهرگان» بود که سرنوشت‌مان بهم گره خورد.
در روزهایی که ایران با فقر و بی‌عدالتی و آشوب دست‌و‌پنجه نرم می‌کرد، شروع یک عاشقانه به یک معجزه می‌ماند؛ آن هم برای من که همیشه خود را از قصر تیسفون و قدرت و سیاست دور نگه داشته بودم و پوریا که به عنوان ولیعهد ایران آینده‌اش را به کشورش بخشیده بود.
هرچند بعید می‌دانم این عاشقانه در تاریخ ماندگار شود اما آوازه‌ی پادشاه دادگر ساسانی، داستان‌ ما را به گوش آیندگان خواهد ‌رساند.
آری! ما در کنار هم تاریخ را ثبت خواهیم کردیم.. !

 ۶۲۸ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8137-70-2 

چاپ ۱۳۹۶: ۴۲۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب مهرگان (سرگذشت آب و آتش)

برای دانلود کتاب مهرگان (سرگذشت آب و آتش) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مهرگان (سرگذشت آب و آتش)
بهار برادران
۱۳۹۷/۱/۱۴
شنیدن نظرات و به ویژه انتقادات شما واقعا مفید خواهد بود و به بهبود جلدهای بعدی کتاب کمک خواهد کرد.
از طریق همین کامنت‌ها و پیج اینستاگرام با شما در ارتباط هستم.
پیشاپیش از توجه و وقتی که می‌ذارید ممنونم. 🙏🏻🌹
Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۷/۱/۱۲
کتاب مهرگان (سرگذشت آب و آتش): اول مهرگان دوم آبانگان و سوم آذرگان. دورانی طلایی از تاریخ کشورمان که در قالب داستانی عاشقانه به تصویر کشیده شده است و گذری بر آیین ایران باستان است.
m z
۱۳۹۷/۱/۱۲
کتاب راه ممنون بابت جشنواره بهاره وکتاب‌های قشنگی که رایگان قرار دادی بی‌نهایت سپاس درود بر شما موفق باشید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶۶۹)