دانلود کتاب مه‌لقا و آزاد زنان

  • از: حمزه سردادور
  • ناشر: انتشارات پر
  • ۷۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب مه‌لقا و آزاد زنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مه‌لقا و آزاد زنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مه‌لقا و آزاد زنان

حمزه سردادور از پاورقی‌نویسان قدیمی ایرانی است که رمان‌های تاریخی فراوانی از وی در چند دهه اخیر به بازار کتاب راه یافته است و تجدید چاپ‌های متعدد این آثار نشانگر محبوبیت و عامه‌پسندی آن‌ها است. سردادور در سال ۱۲۷۵ هجری شمسی در تبریز به دنیا آمد؛ از دهه بیست تا اواخر دهه چهل در مجله «اطلاعات هفتگی» پاورقی نوشت و از عوامل جذابیت و فروش آن مجله، یکی نیز داستان‌های پرآب‌و‌تاب سردادور بود که پس از پایان چاپ آن‌ها در مجله، به شکل کتاب نیز در اختیار مخاطبین قرار می‌گرفت. برخی از این آثار عبارتند از: زندانی قلعه قهقه، شاخه نبات، از صید ماهی تا پادشاهی، در پس پرده، مه‌لقا، آزاد زنان، کیمیاگران، دختر قهرمان، افسانه‌ی قاجار، بانوی سربدار و..

رمان مه‌لقا و آزاد زنان نیز همچون دیگر آثار حمزه سردادور نویسنده‌ی برجسته و ماهر، رمانی است ماندگار و خواندنی که از قلم سلیس و گیرای او بی‌بهره نمانده، داستانی کاملا ایرانی، که روحیه‌ی ایمان و وطن‌دوستی را در خوانندگان آثار خود تقویت می‌نماید.

داستان "مه‌لقا" روایت دختری است به نام «مه‌لقا»، دختر «س‌ الممالک»، یکی از ملاکان تهران، که مادر او «تاج‌الملوک» بعد از مرگ پدر، دلباخته‌ی «قدیربیک» می‌شود و مه‌لقا را مانع وصال می‌بیند و...

 ۲۰۰ صفحه، ۴۲۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8007-77-0 

چاپ ۱۳۹۴: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مه‌لقا و آزاد زنان

برای دانلود کتاب مه‌لقا و آزاد زنان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مه‌لقا و آزاد زنان
سمیه سلیمی
۱۳۹۸/۶/۱۴
اصلا خوب نیست
نه ارزش ادبی داره نه ارزش تاریخی. لطفا وقتی نظر می‌دهید به این هم فکر کنید کسی با توجه به نظر شما این کتاب را انتخاب می‌کند. چیه این کتاب خوب بود. نمی‌دونم!!!!
یه سر هم بندی عجله‌ای که بیشتر...
shirin zbouri
۱۳۹۸/۶/۱
کتاب عاشقانه ساده ایرانی قدیم بود. سرگرم کننده بود.
Ghasem Golmohamadi
۱۳۹۶/۱۲/۲۷
ممنونم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶۲)