دانلود کتاب مه‌لقا و آزاد زنان

  • از: حمزه سردادور
  • ناشر: انتشارات پر
  • ۹۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب مه‌لقا و آزاد زنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مه‌لقا و آزاد زنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مه‌لقا و آزاد زنان

حمزه سردادور از پاورقی‌نویسان قدیمی ایرانی است که رمان‌های تاریخی فراوانی از وی در چند دهه اخیر به بازار کتاب راه یافته است و تجدید چاپ‌های متعدد این آثار نشانگر محبوبیت و عامه‌پسندی آن‌ها است. سردادور در سال ۱۲۷۵ هجری شمسی در تبریز به دنیا آمد؛ از دهه بیست تا اواخر دهه چهل در مجله «اطلاعات هفتگی» پاورقی نوشت و از عوامل جذابیت و فروش آن مجله، یکی نیز داستان‌های پرآب‌و‌تاب سردادور بود که پس از پایان چاپ آن‌ها در مجله، به شکل کتاب نیز در اختیار مخاطبین قرار می‌گرفت. برخی از این آثار عبارتند از: زندانی قلعه قهقه، شاخه نبات، از صید ماهی تا پادشاهی، در پس پرده، مه‌لقا، آزاد زنان، کیمیاگران، دختر قهرمان، افسانه‌ی قاجار، بانوی سربدار و..

رمان مه‌لقا و آزاد زنان نیز همچون دیگر آثار حمزه سردادور نویسنده‌ی برجسته و ماهر، رمانی است ماندگار و خواندنی که از قلم سلیس و گیرای او بی‌بهره نمانده، داستانی کاملا ایرانی، که روحیه‌ی ایمان و وطن‌دوستی را در خوانندگان آثار خود تقویت می‌نماید.

داستان "مه‌لقا" روایت دختری است به نام «مه‌لقا»، دختر «س‌ الممالک»، یکی از ملاکان تهران، که مادر او «تاج‌الملوک» بعد از مرگ پدر، دلباخته‌ی «قدیربیک» می‌شود و مه‌لقا را مانع وصال می‌بیند و...

 ۲۰۰ صفحه، ۴۲۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8007-77-0 

چاپ ۱۳۹۴: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مه‌لقا و آزاد زنان

برای دانلود کتاب مه‌لقا و آزاد زنان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مه‌لقا و آزاد زنان

نظرات کتاب مه‌لقا و آزاد زنان

mahtab Mansouri
۱۳۹۹/۲/۱۱
کتابی است کوتاه در حد 200 صفحه مجازی. از لحاظ ادبی ارزش بالایی ندارد و به علت روند داستانی خیلی سریع بیشتر شبیه یک کتاب خلاصه شده بود تا یک کتاب مستقل. داستانی ساده، گیرا و جالب با فراز و فرود زیاد داشت. نام داستان مناسب کتاب نبود مخصوصا اینکه محتوای کتاب با واژه (آزاد زنان) هیچ تناسبی نداشت. اگر و بنابراین به دنبال کتابی در بردارنده رشادت شجاعت زنان می‌گردید مناسب شما نیست. اما از نقاط قوت داستان اینکه ایران را در دوره احمد شاه قاجار در قالب داستان به تصویر میکشید و با خواندن داستان به سادگی میتوانید وضعیت اجتماعی و وضعیت مردم ایران را در اواخر قاجاریه و زمان اعتبار کاپیتولاسیون تصور کنید. در کلام آخر اگر به دنبال کتابی ساده، کوتاه و به نوعی عاشقانه میگردید که در عین حال شما را با تاریخ معاصر ایران آشنا کند این کتاب انتخاب خوبی برای شما خواهد بود.
سمیه سلیمی
۱۳۹۸/۶/۱۴
اصلا خوب نیست
نه ارزش ادبی داره نه ارزش تاریخی. لطفا وقتی نظر می‌دهید به این هم فکر کنید کسی با توجه به نظر شما این کتاب را انتخاب می‌کند. چیه این کتاب خوب بود. نمی‌دونم!!!!
یه سر هم بندی عجله‌ای که ارزش وقت گذاشتن نداره
رمان تاریخی می‌خواهید دزیره رو بخونید هم لذت میبرین هم اینکه اگاهی پیدا میکنید.
فرزانه نجاری
۱۳۹۹/۱۲/۱۰
خوب نبود برای کسی که دنبال یه داستان تاریخیه اطلاعات به درد بخوری نداره. نسبت به کتاب‌های دیگه آقای سردادور ارزش ادبی و تاریخی کمتری داره و یه جورایی اصلا درباره شخصیتی که اسم ش مه لقا است و نام داستان هم هست صحبتی توی کتاب نشده بیشتر درباره مادر مه لقا صحبت شده بود. صحبتی درباره آزاد زنان که نام کتاب هم هست به میان آورده نشده بود.
مشاهد همه نظرات (۵۷)