دانلود کتاب موش کمان دار

  • از: شراره شیرودی
  • ۳۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب موش کمان دار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب موش کمان دار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب موش کمان دار

کتاب موش کمان دار به قلم شراره شیرودی، ماجرای جالب و آموزنده‌ی موشی بازیگوش را به تصویر می‌کشد که از روی شیطنت حیوانات جنگل را اذیت می‌کند، اما اتفاقی غیرمنظره در داستان رخ می‌دهد که موشی یاد می‌گیرد تا دیگر شیطنت نکند.

موضوع کتاب موش کمان دار چیست؟

موش کمان دار قصه‌ی موشی بازیگوش است که برای بازی و سرگرمی دوستان و حیوانات جنگل را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد. او عاشق هدف‌گیری بود و با وجود نصیحت‌های مادرش شیطنت‌هایش را ادامه می‌داد تا اینکه روزی اتفاقی برای موشی رخ می‌دهد و او دیگر کسی را اذیت نمی‌کند و به جای پرتاب سنگ به طرف حیوانات و پرندگان به دوستانش تیراندازی یاد می‌دهد.

کتاب موش کمان دار مناسب چه کسانی است؟

این کتاب با داستانی جالب و تصاویری زیبا برای کودکان دبستانی سرگرم‌کننده است و با بیانی دلنشین و ساده به آن‌ها می‌آموزد که اذیت کردن دیگران کار خوبی نیست و ممکن است عواقب بد و خطرناکی برایشان داشته باشد.

در بخشی از کتاب موش کمان دار می‌خوانیم:

موش کوچک قصه‌ی ما خیلی بازیگوش بود. او هر روز برای بازی به چمن زار می‌رفت یک روز موشی چشمش به پشه کوچکی افتاد که روی بینی قورباغه‌ای نشسته بود. موشی آهسته چوبی را برداشت و محکم بر سر قورباغه زد. پشه با زرنگی پرواز کرد و رفت. قورباغه بیچاره، از همه جا بی خبر از شدت درد از خواب پرید و زیر گریه زد. موشی به قورباغه گفت: «ببخشید دوست من! می‌خواستم پشه را بزنم.» کلاغ خبر چین که در آن اطراف مشغول پرواز بود، ماجرا را دید.

 ۲۰ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-00-1981-7 

چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب موش کمان دار

برای دانلود کتاب موش کمان دار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  موش کمان دار
zohre hosseini
۱۳۹۹/۹/۷
داستان خیلی خوبی و آموزنده‌ای بود.
روشنک بلاسی
۱۳۹۹/۹/۶
خیلی خیلی داستان زیبایی بود من واقعا لذت بردم
محبوبه نعمتی
۱۳۹۹/۹/۴
حنانه بلالی
8 ساله کلاس سوم
4/ 9\1399
واقعا عالی هستش 1000ستارهه کمه من برای خواهر کوچولوم هم خواندم خواهرم گفت چرا موشی حیوانات را اذیت مکند ومن هم دلیلش را گفتم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۷)