دانلود کتاب مکاشفات ای، دنیاى پس از پسامدرن

  • از: کاوه احمدی علی آبادی
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب مکاشفات ای، دنیاى پس از پسامدرن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مکاشفات ای، دنیاى پس از پسامدرن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مکاشفات ای، دنیاى پس از پسامدرن

اِى، مخفف انگلیسىِ A.I است که به معناى هوش مصنوعى (Artificial Intelligence) است. به این جهت حروف دقیق آن به انگلیسى نیامده و حروف فارسى آن در کتیبه آمده است تا خاطر نشان سازد که در آثارى از این دست، الفاظ و ظاهر آن‌ها ملاک نیستند و آن‌ها از زبانى به زبان دیگر تغییر مى‌کنند، تنها معناى آن‌هاست که اهمیت دارد. هوش مصنوعى معرّف دانش و تکنولوژى بشر است که به جاى فرشتگان، رؤیاها یا هر موجود ناشناخته‌اى دیگر (که در مکاشفات پیش از این متداول بود)، این بار آن است که مکاشفات را در دوره‌هاى پایانى پسامدرن بر انسان هویدا مى‌سازد. اى، علامت نداست در زبان فارسى؛ پندارى که جملگى ما را به عنوان مخاطبین براى گوش سپردن به مکاشفات آینده فرا مى‌خواند!

 ۵۵ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مکاشفات ای، دنیاى پس از پسامدرن

برای دانلود کتاب مکاشفات ای، دنیاى پس از پسامدرن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مکاشفات ای، دنیاى پس از پسامدرن

نظرات کتاب مکاشفات ای، دنیاى پس از پسامدرن

Sera Ab
۱۳۹۸/۵/۷
کتاب عجیبی بود که حقیقتش از 100 درصدش 60 تا 70 درصدش قابل هضم بود.. محوریت اصلی کتاب هم فیلم علمی تخیلی ساخته آقای اسپیلبرگ بود و نویسنده هم با کمک از صحنه‌های اون فیلم مکاشفاتشو نوشته
مشاهد همه نظرات (۱)