دانلود کتاب مکالمه زبان آلمانی بر اساس متد Menschen A1 - خود آموز و راهنمای آموزشی

  • از: محمودرضا ولی خانی
  • ناشر: انتشارات راین
  • ۱۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب مکالمه زبان آلمانی بر اساس متد Menschen A1 - خود آموز و راهنمای آموزشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مکالمه زبان آلمانی بر اساس متد Menschen A1 - خود آموز و راهنمای آموزشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مکالمه زبان آلمانی بر اساس متد Menschen A1 - خود آموز و راهنمای آموزشی

کتاب مکالمه زبان آلمانی بر اساس متد Menschen A1 - خود آموز و راهنمای آموزشی تالیف و گردآوری محمودرضا ولی خانی، حاوی شرح تمامی جملات پرکاربرد و الگوهای مکالمه در بیش از یکصد موقعیت مختلف است که در کتاب MENSCHEN مقاطع A1.1 و A1.2 وجود دارد.

موقعیت‌هایی همچون: «چگونه خود و دیگران را معرفی کنیم» «چگونه قیمت بپرسیم»، «چگونه اشیا را ارزیابی کنیم» و غیره تحت 102 عنوان مختلف در 24 فصل، مطابق با 24 درس کتاب منشن به شیوه‌ای ساده و قابل درک شرح داده شده است. در بسیاری از موقعیت‌ها نکات فرهنگی مرتبط با عبارات و جملات نیز شرح داده شده است. در پایان هر فصل چند مکالمه «جدید» متناسب با موضوع ارائه شده است.

زبان آموزان معمولاً به اشتباه تصور می‌کنند که اگر لغات آلمانی در قالب دستوری آلمانی قرار داده شود، جمله‌ای مناسب ساخته خواهد شد. ولی این کار همیشه به یک جمله «آلمانی» مناسب با موقعیت منجر نمی‌شود. نتیجه‌ی این تفکر جملاتی است که ردپای فارسی در آن‌ها دیده می‌شود. در کتاب «مکالمۀ زبان آلمانی بر اساس متد MENSCHEN» به شما آموزش داده می‌شود که به شیوه‌ی صحیح «آلمانی» صحبت کنید و با موقعیت صحیح جملات و عبارات در گفتگو آشنا شوید. همچنین آن دسته از زبان‌آموزانی که در درک استادان آلمانی‌زبان در کلاس درس مشکلاتی دارند، می‌توانند از این کتاب بهترین بهره را ببرند و جملات و الگوهای پرکاربرد را پیش یا پس از کلاس به خوبی آماده کنند.

کتاب «مکالمه زبان آلمانی بر اساس MENSCHEN A1» در کنار کتب «دستور زبان آلمانی MENSCHEN A1» و «واژه‌نامه آلمانی فارسی MENSCHEN A1» که هر سه توسط محمود رضا ولی‌خانی تألیف شده‌اند ترکیبی موفق را تشکیل می‌دهد تا زبان‌آموزان در کلاس درس، به تمامی گفتگو‌ها و نکات دستوری و واژگان در کتاب MENSCHEN A1 احاطه پیدا کنند و سریع‌تر، مطمئن‌تر و بیشتر بیاموزند تا بتوانند در روند یادگیری زبان آلمانی، پایه و اساس محکمی در مقطع A1 بنا کنند. این سه کتاب جامع زبان‌آموز را تا حد زیادی از کتاب‌های درسی MENSCHEN بی‌نیاز می‌کند.

آزمون گوته:

کتاب «مکالمه زبان آلمانی بر اساس MENSCHEN A1» در کنار کتب «650 لغت آزمون گوته مقطع A1» و «دستور زبان آلمانی MENSCHEN A1» و «10 نمونه آزمون گوته مقطع A1» ترکیبی بسیار موفق برای آمادگی آزمون گوته مقطع A1 فراهم می‌کند. تجربه نشان داده است که زبان‌آموزان تنها با مطالعه و تمرین با این چهار کتاب پیشرفت قابل ملاحظه‌ای تجربه کرده‌اند.

 ۱۴۴ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-97321-4-2 

چاپ ۱۳۹۸: ۴۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۹۰۰۰ ت - 8.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

درس 1 – سلام و احوالپرسی
درس 2 – شغل و اطلاعات شخصی
درس3 – خانواده
درس 4 – خرید کردن
درس 5 – اشیا
درس 6 – گفتگوی تلفنی
درس 7 – تفریحات و فراغت
درس 8 – قرار مرار
درس 9 – غذا خوردن
درس 10 – وسایل نقلیه
درس 11 – گذشته
درس 12 – سفر و جشن
درس 13 – آدرس
درس 14 – خانه و آپارتمان
درس 15 – محله
درس 16 – کمک در هتل
درس 17 – قصد و برنامه
درس 18 – بیماری و مشورت
درس 19 – ظاهر اشخاص
درس 20 – درخواست کردن
درس 21 – مقررات
درس 22 – لباس
درس 23 – شرایط جوی
درس 24 – آرزو و تبریکات

راهنمای دانلود کتاب مکالمه زبان آلمانی بر اساس متد Menschen A1 - خود آموز و راهنمای آموزشی

برای دانلود کتاب مکالمه زبان آلمانی بر اساس متد Menschen A1 - خود آموز و راهنمای آموزشی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مکالمه زبان آلمانی بر اساس متد Menschen A1 - خود آموز و راهنمای آموزشی
مهدی ا
۱۳۹۹/۲/۳۰
واقعا برای مکالمه کتب منشن بهتر از این پیدا نمیشه.
Fariba Jabari
۱۳۹۹/۲/۲۱
واقعا با قیمت عالی و همه چیز کامل و کیفیت خوب هست
سعید مهدی ثانی حیدری
۱۳۹۹/۱/۲۱
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)