دانلود کتاب مکالمه زبان انگلیسی همراه

  • از: عباس فرودین
  • ناشر: انتشارات نظری
  • ۱۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب مکالمه زبان انگلیسی همراه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مکالمه زبان انگلیسی همراه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مکالمه زبان انگلیسی همراه

عباس فرودین در کتاب مکالمه زبان انگلیسی همراه، کلیه جملات لازم در مکالمات روزمره زبان انگلیسی را گردآوری کرده است. با این کتاب می‌توانید بدون الزام به یادگیری گرامر و نکات دستوری، به راحتی در مسافرت به کشورهای انگلیسی زبان با دیگران ارتباط برقرار کنید.

امروزه دانستن زبان‌های خارجی به یکی از نیاز‌های جامعه بشری تبدیل شده است. استفاده از ابزار ارتباطی بخصوص اینترنت مرزهای بین کشورها را درنوردیده است. به همین جهت یادگیری زبان انگلیسی به صورت مستمر و از سطوح پایه امری ضروری است.

در کتاب مکالمه زبان انگلیسی همراه، همچنین سعی شده است کلیه لغات لازم جمع‌آوری شود تا نیاز به حفظ کردن لغات بی‌شمار که کار طاقت فرسایی است، نباشد.

 ۱۶۹ صفحه، ۹۷۳ کیلوبایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-6168-27-2 

چاپ ۱۳۹۰، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب مکالمه زبان انگلیسی همراه

برای دانلود کتاب مکالمه زبان انگلیسی همراه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مکالمه زبان انگلیسی همراه
فرزاد یوسفی
۱۳۹۸/۶/۲
بسیار بسیار عالی
سید سلیمان موسوی
۱۳۹۸/۵/۲
I love this book because it learns English to me I love it
Raha Habibi
۱۳۹۸/۳/۱۷
کتاب مفیدی است برای یادگیری مکالمه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)