دانلود کتاب نرم افزار فتوشاپ Photoshop cs5


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نرم افزار فتوشاپ Photoshop cs5 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نرم افزار فتوشاپ Photoshop cs5

کتاب نرم افزار فتوشاپ Photoshop cs5 نوشته‌ی سعیده مفیدی نسب، مراحل مقدماتی یادگیری نرم افزار فتوشاپ را مرحله به مرحله با بیانی ساده و قابل فهم برای کودکان همراه با تصاویر، تمرینات و سوالات جذاب ارائه کرده است.

نرم افزار فتوشاپ (Adobe Photoshop) یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای ویرایش تصاویر و طراحی گرافیک است، این نرم افزار محبوب که از سال 1990 وارد بازار شده، کاربردهای فراوانی در دنیا دارد و میلیون‌ها نفر در سراسر جهان در حال استفاده از آن هستند، امروزه مشاغل بسیاری نیازمند فتوشاپ هستند و می‌توان فتوشاپ را یک صنعت و کار با فتوشاپ را یک شغل حرفه‌ای به حساب آورد.

هدف از طراحی و تالیف این کتاب، ارائه مجموعه‌ای از دروس، تمرین‌های ساده، جذاب و قابل فهم، جهت تسهیل و تکمیل علاقه‌مندی و یادگیری کودکان به کامپیوتر و نرم افزار فتوشاپ است، همچنین هدف دیگر مرتفع نمودن نیاز مدرسین کامپیوتر در مدارس ابتدایی و دانش آموزان به جهت در دسترس داشتن تمریناتی کامل در حوزه آموزش فتوشاپ است.

سوالات در کتاب نرم افزار فتوشاپ Photoshop cs5 به گونه‌ای خلاق و جذاب طراحی شده‌اند، به طوری که دانش آموزان در هنگام استفاده از این کتاب احساس خستگی نخواهند کرد و از یادگیری فتوشاپ لذت خواهند برد. حل بعضی از سوالات برای دانش آموزان، به شکل آموزش غیر مستقیم و حل معما و کاوشگری است.

کتاب نرم افزار فتوشاپ Photoshop cs5 برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب به شکل روان و جالبی آموزشات را برای دانش آموزان دبستانی ارایه می‌دهد و باعث ایجاد تجربه‌ای جدید و متفاوت برای یادگیری کامپیوتر و نرم افزارهای گرافیکی برای کودکان می‌شود.

همچنین با ارایه سوالات و تمرینات باعث تثبیت یادگیری در ذهن می‌شود.

 ۶۲ صفحه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-94247-1-9 

چاپ ۱۳۹۳: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب نرم افزار فتوشاپ Photoshop cs5

برای دانلود کتاب نرم افزار فتوشاپ Photoshop cs5 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نرم افزار فتوشاپ Photoshop cs5
mahan mahani
۱۳۹۹/۶/۱۳
توی دنیای مدرن دانستن فوت و فن فتوشاپ خیلی کاربردیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)