دانلود کتاب نقش شیمی در کنترل کیفیت مواد

  • از: فرانک دستگاه
  • ناشر: انتشارات ماهواره
  • ۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب نقش شیمی در کنترل کیفیت مواد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نقش شیمی در کنترل کیفیت مواد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نقش شیمی در کنترل کیفیت مواد

امروزه ،کنترل کیفیت کالاها و محصولات صنعتی و غیر صنعتی،جایگاه ویژه ای را در جوامع مختلف بشری به خود اختصاص داده است، که اساس این کنترل کیفیت با آنالیز و تجزیه های شیمیایی، به کمک روش های مختلف آزمایشگاهی مطمئن و دقیق انجام می پذیرد.

همانگونه که می دانید درکلیه بخش های مهندسی بالاخص مهندسی صنایع و تولیدات صنعتی و غیره صنعتی،کنترل کیفیت مواد و مهندسی کیفیت ازاهمیت خاصی برخوردار بوده و هست.

در واقع کنترل کیفیت مواد مرغوبیت کالای تولید شده را بوسیله آزمایشات متعدد تائید نموده و ازاعمال روش های آنالیزی، رفتار کیفی آن ها را مشخص نموده و طبق آن درجه بندی و ارزیابی می گردند. این روش هاو سیستم ها معمولاً با همکاری، دیگر رشته های مهندسی و شیمی مواد، به شدت مورد بحث و بررسی جدی قرار گرفته و مورد مطالعه قرار می گیرند. امروزه در تمام جوامع بشری توجه به کیفیت مواد و افزایش راندمان آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

تامین امنیت غذایی انسان ها و سلامت مواد مصرفی آن ها یکی ازموضوعات مهم و حساس در تمامی کشورهای جهان می باشد. بنابراین متخصصین امر بایستی تمام سعی وتلاش خود را برای حفط سلامتی افراد جامعه در تمامی بخش ها و زمینه های مختلف از جمله مواد مصرفی به عمل آورند. بدین جهت رعایت اصل مهم کیفیت در مورد کالاها و محصولات مورد نیاز افراد جامعه باید مورد توجه جدی صاحبان صنایع و بخش خصوصی قرار گیرد.

 ۲۲۱ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-459-014-3 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
پیشگفتار نویسنده
توجه به حفظ و کنترل محصولات تولیدی
اهمیت کنترل کیفیت مواد در محصولات تولیدی
فصل اول: انگیزه توجه به تکنولوژی های پیشرفته و فناوری های نوین در عرصه محصولات تولیدی
فصل دوم: کنترل کیفیت مواد
فصل سوم: توجه به استاندردها در کنترل کیفیت
منابع و مأخذ کتاب

راهنمای دانلود کتاب نقش شیمی در کنترل کیفیت مواد

برای دانلود کتاب نقش شیمی در کنترل کیفیت مواد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نقش شیمی در کنترل کیفیت مواد

نظرات کتاب نقش شیمی در کنترل کیفیت مواد

Reza Salehi
۱۳۹۸/۷/۱۹
این کتاب بسیار مفید است برا یکسانی که میخواهند از مبانی کنترل کیفیت مواد و چگونگی اجرای استاندارد‌های موثر در حوضه‌ی فعالیت خود اطلاع یابند
مهرداد قربانی
۱۳۹۹/۱۰/۱۲
برای کسایی که در آزمایشگاه‌های کنترل کیفی مشغول هستند کتابه خوبیه
Ali Afkhami
۱۳۹۷/۶/۳۰
کتابی کامل که در سطح دانشگاهی و تحقیقاتی مورد استفاده میتواند باسد
مشاهد همه نظرات (۴)