معرفی و دانلود کتاب نقش وحشت

عکس جلد کتاب نقش وحشت
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب نقش وحشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب نقش وحشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نقش وحشت

کتاب نقش وحشت نوشته‌ی بابک وطن دوست، رمانی ترسناک برای نوجوانان است که خواندن آن برای بزرگسالان هم خالی از لطف نیست.

داستان کلی کتاب ماجرای ترسناک و شرورانه‌ای است که دو دوست صمیمی و بازیگوش داستان را درگیر می‌کند و باعث می‌شود در چنان هچلی بیافتند که همه چیز زندگی‌شان وارونه شود! هر فصل از کتاب با یک حادثه و اتفاق مرموز و هیجان‌انگیز به پایان می‌رسد که باعث می‌شود برای خواندن فصل بعدی دست از پا نشناسید. ضمنا نقش وحشت تازه آغاز سه گانه‌ای وحشت‌آور است که بهتر است اگر شجاعتش را ندارید همین حالا فراموشش کنید!

پدارم و سام از بچه های تخس مدرسه هستند. اما هر شیطنتی عواقبی دارد. چیزی که اگر می‌دانستند شاید هیچوقت به سراغ آن قسمت متروکه و ترسناک جنگل نمی‌رفتند و آن وسیله‌ی مرموز را بیرون نمی‌کشیدند. اما حالا چیزی اهریمنی وارد زندگی شان شده که حتی تصورش را هم نمی‌کنند.
و این تازه آغاز ماجراست!

در بخشی از کتاب نقش وحشت می‌خوانیم:

همه‌جا تاریک بود... آسمان قیری بود. حتی یک ستاره هم در آن دیده نمی‌شد.
این بار نه صدای باد در کار بود، نه درهایی که به هم می‌خوردند. همه چیز در سکون بود. در بین حلقه‌ای از پیکره‌های سفالی ایستاده بودم. مجسمه‌هایی که بسیار زیبا تراشیده شده بودند. صورت‌هایشان پر از جزئیات بود. اما هیچ احساسی در آن‌ها نبود. چشمانشان تهی و فرو رفته بود.

بیرون حلقه در فاصله‌ای بسیار دور... کسی ایستاده بود... نمی‌شد فهمید کیست... حتی نمی‌شد فهمید مرد است یا زن... ناگهان صدای هیاهو بلند شد... عده‌ای نزدیک می‌شدند... عصبانی بودند. با جیغ و داد لعن و نفرین می‌کردند. از خانه‌های کاه‌گلی و بین درختان... از بالا و پایین راه خاکی... مردم روستایی از همه طرف به سمت من می‌آمدند... مرد و زن و بچه... هر کدام هر وسیله‌ای می‌توانستند – به‌ عنوان سلاح – به دست گرفته بودند. در دست بعضی‌ها هم مشعل بود.

هیچ‌چیز به فکرم نمی‌رسید. انگار مغزم قفل شده بود. اولین نفری که بالای سر من رسید را با دقت نگاه کردم. مرد درشت‌ اندام و چهار شانه‌ای بود که یک بیل شخم‌زنی در دست داشت. نگاهش خصمانه بود.
ناگهان – با حالتی تهاجمی - بیل چهار شاخش را بلند کرد...
خدای من! قصد داشت مرا تکه تکه کند... سرم را با دستانم محافظت کردم... تترق ق ق ق!!!

صدای شکستن به من فهماند که بیل به سر یکی از مجسمه‌ها برخورد کرده. هرکسی که از راه می‌رسید به تبعیت از نفر اول مجسمه‌های دیگر را خرد می‌کرد. هوا پر از گرد و خاک شده بود. چند ثانیه کافی بود تا همه‌ی مجسمه‌ها از بین بروند. سپس همه چیز آرام شد. روستایی‌ها کم‌کم پراکنده شدند. در این بین یکی از روستایی‌های درشت هیکل و عضلانی که داسی در دست داشت متوجه من شد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب نقش وحشت
نویسنده
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۶۶
زبانفارسی
شابک978-600-7759-04-2
قیمت نسخه الکترونیک
۱۸۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب الکترونیک
موضوع کتابکتاب‌های داستان برای نوجوانان، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی

نظرات کتاب نقش وحشت

مریم ملائی
۱۳۹۸/۸/۶
من فکر می‌کردم چیز خیلی ترسناکی باشه. ولی اصلا اینطوری نبود. از نقاشی اول می‌شد حدس زد قضیه چیه. تکرار کلمات زیاد بود. وقتی هی نوشته میشه ترس و وحشت و... ‌ کلا ترس مخاطب از بین میره. می‌تونست بهتر بهش پرداخت بشه. ولی خوبه که ایده تکراری و روتینی نداره و یه موضوع جدیده.
امین زارع
۱۳۹۸/۱۰/۵
من با خوده آقای وطن پرست در مورد کتاب بحث کردیم و نتیجه این شد ک بخرمش و کلا پشیمون نیستم تو ژانر وحشت رو بخونم بنظرم منم پیشنهاد میکنم شماهم بخوانید
محمد امین محمدی
۱۳۹۸/۳/۳۱
عالیه. منتظر نسخه‌های بعدی هستم
بهاره قنادزاده یزدی
۱۳۹۸/۷/۲۵
من این کتاب رو سه بار خوندم. واقعاً کتاب خیلی خوبی هست. منتظر ادامه‌اش هستم.
Ramin ...
۱۳۹۷/۱۲/۲۶
بنظر من عالیه حرف نداره😉👌
مشاهده همه نظرات ۱۳

راهنمای دانلود کتاب نقش وحشت

برای دانلود این کتاب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.