دانلود کتاب نمایشنامه بوبوک


خرید کتاب الکترونیک

برای دانلود قانونی کتاب نمایشنامه بوبوک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نمایشنامه بوبوک

انتشارات سوره مهر، نمایشنامه «بوبوک» براساس داستانی از فیودور داستایوفسکی است که داستان زندگی هشت انسان را در دنیای پس از مرگ روایت می‌کند. بنفشه اعرابی درباره این نمایش نامه گفت:«بوبوک» از داستانهای کمتر خوانده شده داستایوفسکی در ایران است و بر خلاف آثار دیگرش که ظاهری تلخ دارند از طنازیهای ادبی و شخصیت‌ پردازیهای جالب استفاده شده که فضایی گروتسک به داستان می‌دهد. یکی از نکات درخشان داستان این است که در اوج به پایان می‌رسد و این امر باعث می‌شود که خواننده مداوم خیال‌پردازی کرده و تصویر سازی کند.
وی ادامه داد:سعی کردم این خاصیت را در نمایشنامه حفظ کنم، یعنی نمایش در نقطه‌ای تمام شود که حتی بعد از تمام شدن کار هم امکان تصویر سازی و تخیل برای مخاطب وجود داشته باشد.اعرابی درباره تغییرات این داستان در قالب نمایش نامه گفت: بعضی شخصیتها مثل شخصیت جوان نمایشنامه از نظر من با جوان موجود در داستان متفاوت است. سعی کردم شخصیت جوان را در نمایش به گونه‌ای نشان دهم که فاصله مورد نظر داستایفسکی در نمایش بیشتر نمود پیدا کند. زیرا وی در واقع تفاوت دو نسل را بررسی می‌کند و من سعی کردم این تفاوت را بنا به شرایط اجتماعی خودمان بیشتر نشان دهم.

 ۳۶ صفحه، ۵۸۴ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-506-780-7 

چاپ ۱۳۸۵، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای دانلود کتاب نمایشنامه بوبوک

برای دانلود کتاب نمایشنامه بوبوک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نمایشنامه بوبوک
ه ف
۱۳۹۶/۵/۱
نمایشنامه. نمایشنامه‌ی خوب و گیرایی بود با موضوعی متفاوت و جالب اما به نظرم میتونست بسط بیشتری داده بشه و مثلا از پیرمرد فیلسوف یا جوان عاشق بیشتر یاد بشه و یا حتی قسمت‌هایی به مرگ دختر ۱۵ ساله اختصاص داده بشه ولی در کل نمایشنامه‌ی خوبی بود
cifa teather
۱۳۹۶/۴/۷
این نمایشنامه یکی از بهترین نمایشنامه‌های است که در چندساله فعالیت تئاتری‌ام با ان برخورد کرده ام.
غزاله نوروزی
۱۳۹۵/۱۲/۱۱
بوبوک کتآب جالبی بود... سرنوشت آدما رو بعد از مرگ و اعتراف اونا از کارایی که انجام دادن و بازگو میکنه...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)