دانلود کتاب نوازندگان به نام ساکسیفون

  • از: نیکو زهادی
  • ناشر: فرهنگ رسانه پویا
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب نوازندگان به نام ساکسیفون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نوازندگان به نام ساکسیفون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نوازندگان به نام ساکسیفون

ساکسیفون از نظر عوامل ساختمانی، ترکیبی است از کلارینت و ابوا، (شباهت آن به خانواده ابوا از شکل مخروطی لوله ناشی شده است) جنس اصلی ساز برنز است و غالبا بر روی آن ورقه ای از نقره کشیده شده است  ساکسیفون به اندازه ها و کوک های مختلف ساخته شده است که حدود و وسعت همه آنها یکی است.

نام این ساز، از روی اسم سازنده آن «آدولف ساکس»Antonie Joseph Adolphe sax (اهل بلژیک تولد : دینان 1814 _ فوت: پاریس 1894) گرفته شده، این شخص «ساکسیفون» را در سال های 1840 و «ساکسهورن» (سازی دیگر) را در سال 1845 ساخته است.

این ساز شامل یک دهنی تک زبانه است که به یک لوله فلزی پهن و مخروطی شکلی وصل شده است و همین ویژگی باعث شده است که این ساکسیفون در طبقه بندی خاص خودش قرار بگیرد شما می توانید صدای تنور ساکس رو تو خیلی از گروه های جزو بلوز و پاپ و راک بشنوید و البته در ساخته های قشنگ خودتان در این سبک ها از آن استفاده کنید.

 ۵۱ صفحه، ۷۴۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۸۹، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

جرالد آلبرایت
استیون یوجین
سندی دالفر
Stan Gatz
Kenny G
Fausto Papetti
جان ویلیام کولترین
چارلی پارکر
ال گالادورو
جیمز مودی
وان موریسون
فهرست منابع و مآخذ

راهنمای دانلود کتاب نوازندگان به نام ساکسیفون

برای دانلود کتاب نوازندگان به نام ساکسیفون و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نوازندگان به نام ساکسیفون