دانلود کتاب نویسنده: راهنمای تالیف و چاپ و بازاریابی کتاب

  • از: مسعود عباداللهی
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب نویسنده: راهنمای تالیف و چاپ و بازاریابی کتاب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب نویسنده: راهنمای تالیف و چاپ و بازاریابی کتاب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نویسنده: راهنمای تالیف و چاپ و بازاریابی کتاب

مسعود عباداللهی در کتاب نویسنده: راهنمای تالیف و چاپ و بازاریابی کتاب، به آموزش مراحل آماده‌سازی یک دست نوشته تا چاپ و فروش کتاب پرداخته است.

کتاب حاضر می‌تواند راهگشای افراد مبتدی یا حرفه‌ای باشد و از سردرگمی‌های ناشی از انبوه ناشرین و چاپخانه‌ها و افرادی که مراحل دریافت مجوز را انجام می‌دهند، مخاطب را رها کند.

در بخشی از کتاب نویسنده دربارۀ موضوع کتاب می‌خوانیم:

ابتدا لازم است موضوع مورد نظر برای تالیف را شناخته و با علم به این موضوع اقدام به تالیف نماید.

چیزی که ارزش نوشتن را داشته باشد. در ابتدا لازم است هدف از تالیف کتاب مشخص گردد هر چند که هر مطلبی که مخاطب داشته باشد قابل تالیف است و اینکه تالیف بر اساس نیاز مخاطبین باشد از اهمیت زیادی برخوردار است.

انتخاب اینکه در کدام زمینه اقدام به تالیف می‌کنید وابسته به سطح دانش و معلومات شما است. ممکن است شما شاعر باشید یا رمان نویس یا در خصوص یک رشته مهندسی اقدام به تالیف نمایید. توجه به این موضوع نشان دهنده این است که مهارت‌های مختلف شما می‌تواند موضوع کتاب شما باشد.

ممکن است شما در زمینه پرورش ماهی یا تعمیر خودرو متخصص باشید بنابراین می‌توانید راهنماهایی در این زمینه‌ها بنویسید و در اختیار عموم قرار دهید. موضوعات بکر زیادی که هیچکس در مورد آن‌ها هنوز چیزی تالیف نکرده است شما را بیشتر ترغیب خواهد کرد که شروع به نوشتن کنید و پس از یک سال نگارش یا بیشتر خواهید دید متن کتابی را تالیف کرده‌اید.

شعار جذاب یکی از متولیان چاپخانه این است کتاب خود را چاپ کنید حتی یک نسخه. برای چاپ یک جلد کتاب بهترین گزینه چاپ دیجیتال است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. دست نوشته‌هایی که هیچکس آن‌ها را نخوانده و راهی زباله‌دان‌ها می‌شود می‌تواند متن بهترین و پرفروش‌ترین کتاب‌ها یا در کوچک‌ترین حالت یک خاطره خوش برای مولف آن باشد.

 ۸۴ صفحه، ۷۲۷ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-00-1372-3 

چاپ ۱۳۹۷: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
فصل اول: مراحل چاپ کتاب
فصل دوم: فایل کتاب
فصل سوم: موضوع کتاب
فصل چهارم: ناشر مولف
فصل پنجم: شابک
فصل ششم: فیپا
فصل هفتم: جلد
فصل هشتم: مجوز قبل از چاپ کتاب
فصل نهم: سرمایه‌گذاری
فصل دهم: انواع چاپ
فصل یازدهم: بازاریابی
فصل دوازدهم: اهل قلم
فصل سیزدهم: صندوق اعتباری هنر
فصل چهاردهم: نکات مهم
منابع

راهنمای دانلود کتاب نویسنده: راهنمای تالیف و چاپ و بازاریابی کتاب

برای دانلود کتاب نویسنده: راهنمای تالیف و چاپ و بازاریابی کتاب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نویسنده: راهنمای تالیف و چاپ و بازاریابی کتاب
کاربر ms
۱۳۹۷/۹/۹
بد نیست ولی قیمتش بالاست
کاربر ms
۱۳۹۷/۹/۱
قیمتش خیلی بالاست و اصلا مطلب خاصی نداره که کمک کنه بهترین کتاب هارو 4تومن میدن این واقعا به درد نخور بود.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)