دانلود کتاب نگاهی عمیق‌تر به آیات الهی


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب نگاهی عمیق‌تر به آیات الهی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب نگاهی عمیق‌تر به آیات الهی

کتاب نگاهی عمیق‌تر به آیات الهی نوشتۀ علی خرامان خسروشاهی، به معرفی و بررسی برخی آیه‌های سوره‌های قرآن کریم می‌پردازد.

حقیقت یک مؤلفه‌ی ثابت است و راه نتیجه‌گیری برای رسیدن به حقیقت، یک مؤلفه‌ی وابسته به زمان است. این خاصیت دورانی زمان است که از هر درجه‌ای به نقطه‌ای ثابت نگاه می‌کند. حال اگر رأس یک دایره، یک حقیقت ثابت و غیر‌قابل تغییر باشد، در این صورت در هر زمانی خاص و زاویه‌ای خاص نسبت به مرکز دایره نگاه خواهد شد. پس باید مواظب بود و به یاد داشت که حقیقت مانند رأس دایره ثابت است و از هر درجه و زاویه‌ای به آن نگاه شود تغییری در آن حاصل نمی‌شود.

 ۱۳۴ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-8223-69-6 

چاپ ۱۳۹۷: ۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب نگاهی عمیق‌تر به آیات الهی

برای دانلود کتاب نگاهی عمیق‌تر به آیات الهی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  نگاهی عمیق‌تر به آیات الهی

نظرات کتاب نگاهی عمیق‌تر به آیات الهی

مهدی حیدری
۱۳۹۷/۷/۶
نمیدونم چی شده که همچین چیزایی رو نوشتید. اولا ترتیب ایات قران اشتباهه و پسو پیش بدست ما رسیده. دیگه این که جای بحث نداره و همه قبول دارند. پس استناد به ایات و استخراج رموز اون ازاساس بی‌منطقه. ثانیا به چه منطقی اخه ایات رو جمع میکنید دو تا از این کم میکنی دو تا به اون میدی تا اخرش چیزی که میخوای دربیاد. اهل سنت بهمون میخندند. نکنید این کارها رو
karim 1363
۱۳۹۹/۱/۱۶
واقعا این کتاب از هیچ اصول علمی در حوزه علوم قرآنی پیروی نکرده و اصلا توصیه نمیشه که مردم بخونن. مزخرفه به تمام معنا. بنده کارشناس این حوزه هستم و حاضرم با نویسنده کتاب در مورد نوشته هاش توو این کتاب مناظره کنم.
زهرا فصیحی
۱۳۹۷/۷/۱۵
این الگوریتمها رو در کتاب نقد قرآن دکتر سها بر روی دیوان حافظ انجام داده و کلی معجزه استخراج کرده! نگاه عمیقتر اصولا باید نگاه عمیق به معانی باشه نه این بازی با اعداد
مشاهد همه نظرات (۱۴)