دانلود کتاب هایدی


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب هایدی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب هایدی

کتاب هایدی به قلم شاگاهیراتا از مجموعه قصه‌های شیرین جهان، یکی از داستان‌های مشهور و محبوب برای تمامی کودکان دنیاست. این کتاب جذاب و دلنشین سرگذشت دختر کوچکی به نام هایدی را به تصویر می‌کشد که در کوه‌های آلپ سوئیس، نزد پدربزرگ پیرش زندگی می‌کند.

موضوع کتاب هایدی چیست؟

داستان هایدی (Heidi) در رابطه‌ با دختر بچه‌‌ای کوچک است که والدینش را از دست داده و خاله‌اش کفالت او را بر عهده‌ دارد. اما در حال حاضر خاله هایدی در شهری دیگر کار پیدا کرده و دیگر نمی‌تواند از او نگهداری کند. به همین خاطر هایدی را پیش پدربزرگش برده تا با او زندگی کند.

پدربزرگ هایدی در دامنه‌ی کوه آلپ زندگی خود را می‌گذراند و به هیچ‌وجه دوست ندارد با کسی معاشرت کند. مردم نیز او را طرد کرده‌اند، چرا که گمان می‌کنند او باعث مرگ والدین هایدی است. اما هایدی کوچولو، این دختر شیرین و جذاب بعد از مدتی زندگی در کنار پدربزرگ بدخلق خود، قلب او را تسخیر کرده و پیوند قلبی عمیقی میان‌شان شکل می‌گیرد. تا اینکه خاله‌اش تصمیم می‌گیرد او را پیش دختر معلول ثروتمندی بفرستد.

کتاب هایدی برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان معروف و پرطرفدار که شهرتی جهانی دارد، برای تمامی کودکان دبستانی دلچسب است.

در بخشی از کتاب هایدی می‌خوانیم:

خاله دتی گفت: «زود باش هایدی. باید به قطار امشب برسم.»
هایدی داشت به کوهستان آلپ می‌رفت تا با پدر بزرگش زندگی کند. او وقتی خیلی کوچک بود، پدر و مادرش را از دست داده بود و از آن موقع به بعد، خاله دتی از او مراقبت می‌کرد. حالا خاله دتی می‌خواست به عنوان خدمتکار به خانه یک خانواده ثروتمند برود و نمی‌توانست هایدی را با خودش ببرد. هایدی کمی نگران بود. خاله دتی گفته بود که پدربزرگ یک پیرمرد بدجنس است که هیچکس را دوست ندارد.

 ۲۵ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-6468-07-7 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب هایدی

برای دانلود کتاب هایدی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  هایدی

نظرات کتاب هایدی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.